Schválené dohody

Dohody schválené ŠTK ZsFZ

ŠTK ZsFZ schválila dohody o striedavom štarte podľa SP SFZ čl. 28/8-10: 

A

  • Antus Tamás (1333954) TJ Družstevník Veľké Turovce / FK Slovan Šahy U13
  • Almásy Andrej (1270859) MŠK Považská Bystrica - TJ Partizán Domaníža U19

B

  • Baniar Radoslav (1271566) TJ Tatran Tužina / MTJ Nitrianske Pravno U15
  • Bečarevič Róbert (1265992)  TJ Slovan Ostrov / FK Krakovany, U19
  • Belanský Filip (1278783)  MŠK Považská Bystrica / TJ Plevník - Drienové U19
  • Bezák Patrik (1323683) FK Tempo Partizánske / TJ AC Žabokreky nad Nitrou U15
  • Biel Kristián (1333596) TJ Rozvoj Sverepec / MŠK Považská Bystrica U15
  • Bílik Denis (1315943) TJ Družstevník Nedožery-Brezany / MTJ Nitrianske Pravno U13
  • Blaško Anton (1332976) FK Partizán Prečín / MŠK Považská Bystrica U15/U13
  • Blaško Peter (1276673) FK Partizán Prečín / MŠK Považská Bystrica U19
  • Brigant Daniel (1284319) TJ Rozvoj Sverepec / MŠK Považská Bystrica U19

C

  • Cop Rastislav (1337025) FK 1925 Pobedím / PFK Piešťany U13
  • Čavojský Matej (1268270 ) TJ Partizán Malinová / MTJ Nitrianske Pravno U13            
  • Čebák Roman (1285868) TJ Priehrada Nitrianske Rudno / TJ Šport klub Liešťany U19
  • Černý Boris (1353893) TJ Slovan Oslany / FK TEMPO Partizánske U13
  • Čičút Jozef (1279029) TJ Plevník – Drienové / MŠK Považská Bystrica U19

D

  • Dobai Florián (1286458) TJ Sokol Gbelce / FC Strekov U19
  • Drozdík Tibor (1286426) TJ Sokol Gbelce / FC Strekov U19
  • Dudik Oliver (1289061) FK 1925 Pobedím / PFK Piešťany U13

F

  • Franček Michal (1336616) MŠK Považská Bystrica – TJ Partizán Prečín U19

G

  • ​Gaňa Boris (1314565) TJ Plevník – Drienové / MŠK Považská Bystrica U15
  • Gardian Marek (1276969) MŠK Považská Bystrica – TJ Partizán Prečín U19
  • Gatial Miroslav (1359596) TJ Družstevník Nedožery-Brezany / MTJ Nitrianske Pravno U13
  • Gebrelín Jaroslav (131980) TJ Partizán Malinová / MTJ Nitrianske Pravno U13

H

  • Hájovský Patrik (1275772) TJ AC Žabokreky nad Nitrou / FK Tempo Partizánske U17
  • Hanus Bruno (1332575) TJ Družstevník Diviacka Nová Ves / FK Iskra Nováky U15
  • Herak Vladimír (1354121) FK 1925 Pobedím / PFK Piešťany U13
  • Hrenák Jozef (1369240) TJ Kovo Beluša / MŠK Považská Bystrica U19
  • Herco Juraj (1278772) MŠK Považská Bystrica – TJ Partizán Prečín U19
  • Hudec Andrej (1278726) MŠK Považská Bystrica - TJ Partizán Domaníža U19
  • Chovanec Miroslav (1270782) MŠK Považská Bystrica - TJ Partizán Domaníža U19

I

  • Ilko Miroslav (1271263) TJ Slovan Brvnište / TJ Plevník –Drieňové U19
  • Illo Juraj (1271323) TJ Rozvoj Sverepec / MŠK Považská Bystrica U19

J

  • Jakubek Samuel (1269894) TJ Rozvoj Sverepec / MŠK Považská Bystrica U19
  • Jurkovič Lukáš (1312636) MŠK Považská Bystrica - TJ Partizán Domaníža U19

K

  • Kacina Filip (1331271) ŠK Čereňany / FK Iskra Nováky U13
  • Kadáček Jozef (1298754) FK Predmier / MŠK Považská Bystrica U19
  • Kardoš Andrej (1273423) TJ Partizán Domaniža / MŠK Považská Bystrica U19/U17
  • Klabník Marián (1326072) FK Partizán Prečín / MŠK Považská Bystrica U15
  • Koligyer Erik (1344577) TJ AC Žabokreky nad Nitrou / FK Tempo Partizánske U13
  • Korenačka Patrik (1282719) TJ Štart Krištáľ Valaská Belá / TJ Priehrada Nitr.Rudno U19
  • Košian Tomáš (1286835) Veľké Uherce - Tempo Partizánske U17
  • Kováčik Adrián (1268154) FK Tempo Partizánske / TJ AC Žabokreky nad Nitrou U15
  • Krajačič Adam (1278224) FK KFC TIBI Horná Kráľová / FK Slova Duslo Šaľa U17
  • Krčmárik František (1270331) TJ Rozvoj Sverepec / MŠK Považská Bystrica U19
  • Kurbel Matúš (1337522) TJ Magura Poruba / FC Baník HN Prievidza&Handlová U10
  • Kuruc Peter (1275797) TJ Rozvoj Sverepec / MŠK Považská Bystrica U19
  • Kyselica Denis (1269364)  OFK Trebatice / Chtelnica, U19

L

  • Lagin Filip (1265517) TJ Družstevník Diviacka Nová Ves / TJ Priehrada Nitrianske Rudno U13
  • Lahký Filip (1361282) TJ Družstevník Nedožery-Brezany / MTJ Nitrianske Pravno U13
  • Lukáč Adam (1286969) FC Veľký Kýr / TJ Družstevník Ivanka pri Nitre U19

M

  • Machara Denis (1277838) ŠK Podhoran Krásna Ves / FK Spartak Bánovce U17
  • Marejka Rudolf (1275394) TJ Rozvoj Sverepec / MŠK Považská Bystrica U19
  • Masničák Matúš (1276908) TJ Partizán Domaniža / MŠK Považská Bystrica U19
  • Mašlonka Daniel (1360731) FK Kľak Kľačno / MTJ Nitrianske Pravno U13
  • Mikloš Patrik (1275842) FK Partizán Prečín / MŠK Považská Bystrica U15

N

  • Nemčík Adam (1275521) TJ Plevník – Drienové / MŠK Považská Bystrica U19

O

  • Offertáler Samuel (1273720) FK Kľak Kľačno / MTJ Nitrianske Pravno U15
  • Olejka Dominik (1273722) TJ Štart Krištáľ Valaská Belá / TJ Priehrada Nitrianske Rudno U15
  • Oršula Denis (1283170) TJ Priehrada Nitrianske Rudno / TJ Krištáľ Valaská Belá U19

P

  • Palko Patrik (1307327) ŠK Štiavnik / MŠK Považská Bystrica U19
  • Pavlík Tibor (1269255) FK Partizán Prečín / MŠK Považská Bystrica U19
  • Pecho Pavol (1280305) FKM Nové Zámky / TJ Družstevník Michal nad Žitavou U15
  • Piešťanský Branislav (1287718) TJ Baník Haláčovce-Otrhánky / FK Spartak Bánovce nad Bebravou U19
  • Pinďura Branko (1351377) TJ Slovan Oslany / FK Tempo Partizánske U11
  • Pistovčák Samuel (1308045) FK Predmier / MŠK Považská Bystrica U19
  • Popelka Jozef (1316638) FK Predmier / MŠK Považská Bystrica U19
  • Popelka Samuel (1316642) FK Predmier / MŠK Považská Bystrica U19
  • Prachár Jakub (1289119) TJ Športklub Liešťany / TJ Priehrada Nitrianske Rudno U19
  • Pristach Alex (1279214) FK Spartak Bánovce / ŠK Podhoran Krásna Ves U19
  • Prochadzka Pavel (1324557) FK Tempo Partizánske U13 / TJ AC Žabokreky nad Nitrou U15

R

  • Rábek Denis (1280478) FK KFC TIBI Horná Kráľová / FK Slova Duslo Šaľa U19
  • Rexa Dávid (1373751) TJ Družstevník Nedožery-Brezany / MTJ Nitrianske Pravno U13

S

  • Seko Patrik (1270195) MŠK Považská Bystrica – TJ Partizán Prečín U19
  • Slobodník Marek (1308759) FK Predmier / MŠK Považská Bystrica U19
  • Svetlík Bernard (1267518)  TJ Slovan Ostrov / FK Krakovany, U19
  • Szöke Daniel (1295517) TJ Družstevník Ivanka pri Nitre / FC Veľký Kýr U19
  • Šiko Jakub (1279271) FK Spartak Bánovce / ŠK Podhoran Krásna Ves U19
  • Šiko Peter (1279272) ŠK Podhoran Krásna Ves / FK Spartak Bánovce U17
  • Šištík Mário (1336882) TJ Žiar Papradno / MŠK Považská Bystrica U15
  • Školka Martin (1279275) TJ AC Žabokreky nad Nitr. / MFK Topvar Topoľčany U19
  • Špitálny Andrej (1314569) TJ Plevník / Drienové / MŠK Považská Bystrica U15
  • Štefan Alex (1274703) TJ Partizán Malinová / MTJ Nitrianske Pravno U15
  • Švorc Jakub (1371892) TJ Partizán Malinová / MTJ Nitrianske Pravno U15

T

  • Trepáč Andrej (1287797) TJ Športklub Liešťany / TJ Priehrada Nitrianske Rudno U19
  • Trško Ján (1283794) TJ Priehrada Udiča / MŠK Považská Bystrica U19/U17

U

  • Urgoš Peter (1278803) MŠK Považská Bystrica - TJ Partizán Domaníža U19

V

  • Vlčko Matúš (1279255) TJ Nový Život Veľké Uherce U19 / FK Tempo Partizánske U17

Z

  • Znamenák Peter (1267353) TJ Družstevník Diviacka Nová Ves / FK Iskra Nováky U15
  • Zbiňovec Igor (1316064) TJ Družstevník Nedožery-Brezany / MTJ Nitrianske Pravno U13
  • Žilinský Jakub (1271416) MŠK Považská Bystrica – TJ Partizán Prečín U19

 

ŠTK ZsFZ schvaľuje dohodu o spoločnom družstve mládeže podľa SP čl.28:

  • OFK Solčany a OFK Krnča U19. Zodpovedným klubom je a za spoločné družstvo voči tretím osobám vystupuje OFK Solčany. (ZsFZ-STK-2016/2017-0011)
  • TJ Družstevník Dolné Saliby a TJ Horné Saliby U19. Zodpovedným klubom je a za spoločné družstvo voči tretím osobám vystupuje TJ Družstevník Dolné Saliby. (ZsFZ-STK-2016/2017-0012)
  • FK Zlaté Klasy a SC Čenkovce U19. Zodpovedným klubom je a za spoločné družstvo voči tretím osobám vystupuje FK Zlaté Klasy. (ZsFZ-STK-2016/2017-0013)
  • ŠK Podlužany a TJ AB Hronské Kosihy. Zodpovedným klubom je a za spoločné družstvo voči tretím osobám vystupuje ŠK Podlužany. (ZsFZ-STK-2016/2017-0090) 
  • OK Častkovce a OFK Čachtice U19. Zodpovedným klubom je a za spoločné družstvo voči tretím osobám vystupuje OK Častkovce. (ZsFZ-STK-2016/2017-0091)
  • FFK Melčice - Lieskové a TJ Považan Ivanovce U19. Zodpovedným klubom je a za spoločné družstvo voči tretím osobám vystupuje FFK Melčice - Lieskové. (ZsFZ-STK-2016/2017-0094)
  • FK Krakovany a OFK Trebatice U19/U17. Zodpovedným klubom je a za spoločné družstvo voči tretím osobám vystupuje FK Krakovany (ZsFZ-STK-2016/2017-0172)
  • FK Slovan Šahy a TJ Družstevník Horné Túrovce U19. Zodpovedným klubom je a za spoločné družstvo voči tretím osobám vystupuje FK Slovan Šahy (ZsFZ-STK-2016/2017-0126)
  • OFK Trebatice a FK Krakovany (kategória U15 + U13). Zodpovedným klubom je a za spoločné družstvo voči tretím osobám vystupuje OFK Trebatice (ZsFZ-STK-2016/2017-0138)
  • ŠK Kmeťovo a TJ Družstevník Michal nad Žitavou (kategória U19). Zodpovedným klubom je a za spoločné družstvo voči tretím osobám vystupuje ŠK Kmeťovo (ZsFZ-STK-2016/2017-0209)
  • MFK Vrbové a OŠK Prašník (kategória U19). Zodpovedným klubom je a za spoločné družstvo voči tretím osobám vystupuje MFK Vrbové (ZsFZ-STK-2016/2017-0339)
  • TJ Oponice a OFK Kovarce (kategória U19). Zodpovedným klubom je a za spoločné družstvo voči tretím osobám vystupuje TJ Oponice (ZsFZ-STK-2016/2017-0263)
  • TJ Mladosť Čata a TJ OFC Slavoj Pohronský Ruskov (kategória U19). Zodpovedným klubom je a za spoločné družstvo voči tretím osobám vystupuje TJ Mladosť Čata (ZsFZ-STK-2016/2017-0264)
  • FK Jur nad Hronom a TJ Družstevník Dolný Pial (kategória U19). Zodpovedným klubom je a za spoločné družstvo voči tretím osobám vystupuje FK Jur nad Hronom (ZsFZ-STK-2016/2017-0265)

 

 

ŠTK ZsFZ berie na vedomie dohodu o striedavom štarte hráčov podľa SP čl.20, 21:

  • AS Trenčín a FKS Nemšová (ZsFZ-STK-2016/2017-0081)
Zväzové novinky