HT TURNAJ ROZHODCOV A DELEGÁTOV ZsFZ ŠH Milénium N.Z.14.01.2017

HT TURNAJ ROZHODCOV A DELEGÁTOV ZsFZ ŠH Milénium N.Z.14.01.2017

HALOVÝ FUTBALOVÝ TURNAJ ROZHODCOV A DELEGÁTOV ZsFZ

Pod záštitou predsedu ZsFZ a KR ZsFZ

 

Všeobecné podmienky

  1. Názov akcie :

Halový futbalový turnaj rozhodcov a delegátov ZsFZ 2017

  1. Usporiadateľ :

ObFZ Nové Zámky

  1. Termín :

14.01.2017 (sobota) Športová hala Milénium v Nových Zámkoch

                              (ul. Jiráskova č. 25, 940 02 N. Zámky)

         Zraz účastníkov je podľa predloženého rozpisu zápasov minimálne

         30 min. pred svojím prvým stretnutím v skupine.

 

  1. Organizačný výbor :  

                                     Mgr. Vladimír Kukan – 0905 462 297

                                                        Erikka Barus – 0908 732 111

                                            Ladislav Baňár – 0907 188 496

                                             Ing. Kristián Birkus – 0907 306 368 

      Hlásateľ, zapisovateľ, časomiera, obsadenie rozhodcov, občerstvenie pre

      hráčov a pre VIP hostí zabezpečuje organizátor.

 

  1. Účastníci turnaja:                                      

Skupina A

                                                      1. ObFZ Galanta 

                                                      2. ObFZ Levice  

                                                      3. ObFZ Komárno

                                                        4. ObFZ Senica  

                                                        5. ObFZ Považská Bystrica  

                                                        6. ObFZ Nové Zámky                  

 

                                               Skupina B

                                                                        1. ObFZ Prievidza  

                                                        2. ObFZ Trenčín

                                                        3. ObFZ Nitra

                                                        4. ObFZ Topoľčany

                                                        5. ObFZ Dunajská Streda

                                                        6. ObFZ Trnava

 

  1. Počet hráčov:                               12

 

Technické ustanovenia turnaja

  • Hracie pravidlá:

  Hrá sa podľa platných pravidiel futbalu SFZ a týchto                                   propozícií.  Spresnenie na porade pred začiatkom turnaja.

  • Hrací systém :

                       Hrá sa systémom každý s každým  v skupinách A, B.                                  Postupujú prvé dve družstvá zo skupín: A1 – B2, A2 – B1.                

                               Porazené družstvá o 3. miesto, víťazi - finále.

 

  • Hrací čas:

                       1 x 12 minút, finále 2 x 10 min.

 

  • Hodnotenie :

                             víťazstvo     -        3 body

                       remíza         -        1 bod

                       prehra         -        0 bodov

 

  • O konečnom poradí rozhoduje :

- počet bodov

- vzájomný zápas (mini tabuľka)

- gólový rozdiel

- väčší počet strelených gólov

- rozstrel z PK

 

  • Počet hráčov : 4+1 (4 hráči v poli + 1 brankár),
  • Lopta: futsalová s tlmený odrazom, veľkosť č. 5 
  • Hracia plocha: po bokoch hracej plochy sú čiary, bránky sú hádzanárske.

 

Doplňujúce pravidlá:   

pravidlo 5 sekúnd (zahranie VK, rohov, vhadzovanie), všetky kopy sú priame, dotyk lopty do stropu = nepriamy kop zo stredu rohové kopy, hra brankára; malá domov nedovolená (len nohou)trest PK priestupky v pokutovom území = 5 m, pokutové kopy zo 7 m; striedanie hráčov len z vymedzených priestorov striedačiek hokejovým spôsobom ( nedodržanie = ŽK); vhadzovanie sa kope

VYPICHOVANIE LOPTY TZV. KLZAČKOU HRÁČOM, BRANKÁROM V SÚBOJI  JE ZAKÁZANÉ, toto sa netýkabrankára vo vlastnom PÚ.

 

Hra brankára:ak lopta opustí HP za bránkovou čiarou mimo priestor brány,

                   1.) brankár rozohráva loptu do hry rukou tak, že lopta sa musí                            dotknúť vlastnej polovice HP, alebo si ju preberie hráč na vlastnej polovici HP. Pri porušení R nariaďuje PVK zo stredu HP proti družstvu, ktorého brankár sa previnil. 2.) brankár nemôže vykopnúť loptu cez polovicu HP, musí ju rozohrať tak, že sa jej dotkne spoluhráč na vlastnej polovici HP. Pri porušení R nariaďuje PVK zo stredu HP proti družstvu, ktorého   brankár sa previnil. Položením lopty brankárom na HP je lopta v hre ( ak súper odoberie loptu brankárovi po položení lopty na HP a dosiahne gól – gól platí).

Pri chytení lopty z hry do rúk, brankár loptu  môže rukou  vyhodiť cez polovicu HP.

Vylúčenie hráčov:        

                   ŽK – 1 min., ČK – 2 min. a tento hráč nesmie nastúpiť do konca             zápasu. Jeho ďalší štart bude riešiť organizátor turnaja. Pri viacerých vylúčeniach však musia zostať na hracej ploche vždy 3 hráči v poli + brankár.

Súpisky:                     

Vedúci družstva odovzdá pred prvým stretnutím pri stolíku časomiery. Súpiska musí obsahovať: meno a priezvisko hráča, číslo dresu a vedúci družstva. Protest môže podať  zodpovedný vedúci 5 min. po skončení stretnutia za poplatok 20,- Eur.

Ceny :        

                   Umiestnené družstvá dostávajú pohár.

               Vyhodnotení a ocenení budú aj najlepší hráč, najlepší strelec                     a                          najlepší brankár turnaja.

 

ROZLOSOVANIE

Halový turnaj R a DZ ZsFZ 

Dátum: 14.01.2017

7:45

-

Zraz / Prezentácia

8:00

-

Začiatok turnaja

                           

 

8:00

-

8:12

Galanta

-

N. Zámky

8:14

-

8:26

Levice

-

P. Bystrica

8:28

-

8:40

Komárno

-

Senica

8:42

-

8:54

Prievidza

-

Trnava

8:56

-

9:08

Trenčín

-

D. Streda

9:10

-

9:22

Nitra

-

Topoľčany

9:24

-

9:36

N. Zámky

-

Senica

9:38

-

9:50

P. Bystrica

-

Komárno

9:52

-

10:04

Galanta

-

Levice

10:06

-

10:18

Trnava

-

Topoľčany

10:20

-

10:32

D. Streda

-

Nitra

10:34

-

10:46

Prievidza

-

Trenčín

10:50

-

11:00

OTVORENIE

 

TURNAJA

11:00

-

11:12

Levice

-

N. Zámky

11:14

 

11:26

Komárno

-

Galanta

             

 

11:28

-

11:40

Senica

-

P. Bystrica

11:42

-

11:54

Trenčín

-

Trnava

11:56

-

12:08

Nitra

-

Prievidza

12:10

-

12:22

Topoľčany

-

D. Streda

12:24

-

12:36

N. Zámky

-

P. Bystrica

12:38

-

12:50

Galanta

-

Senica

12:52

-

13:04

Levice

-

Komárno

13:06

-

13:18

Trnava

-

D. Streda

13:20

-

13:32

Prievidza

-

Topoľčany

13:34

-

13:46

Trenčín

-

Nitra

13:48

-

14:00

Komárno

-

N. Zámky

14:02

-

14:14

Senica

-

Levice

14:16

-

14:28

P. Bystrica

-

Galanta

14:30

-

14:42

Nitra

-

Trnava

14:44

 

14:56

Topoľčany

-

Trenčín

14:58

 

15:10

D. Streda

-

Prievidza

 

                       SEMIFINÁLE

15:15

-

15:27

A1

-

B2

15:30

-

15:42

A2

-

B1

 

                                 O 3. MIESTO

15:50

-

16:02

 

-

 

 

 

                                     FINÁLE

16:05

-

16:27

 

-

 

 

        16:35           VYHODNOTENIE TURNAJA

image
image
Prečítané: 2x
Zväzové novinky