Úradná správa ŠTK č.13

28.09.2017, Iveta Šodelová

Úradná správa ŠTK č.13

 

Úradná správa ŠTK č. 13 zo dňa 27.09.2017 vo formáte *pdf na stiahnutie

 

Dôležité upozornenia

 

  • ŠTK ZsFZ žiada všetky FO, aby zodpovedne sledovali uznesenia v ISSF.
  • ŠTK ZsFZ upozorňuje všetky FO, že v zmysle RS ZsFZ 2017/2018 čl. A/3/p, je potrebné všetky požiadavky na zmenu termínu, okrem dlhodobých žiadostí podávaných pred začiatkom jesennej alebo jarnej časti súťažného ročníka, podať na ŠTK prostredníctvom elektronickej podateľne v ISSF z detailu stretnutia. V prípade potrebnej dohody oboch družstiev je potrebné podať žiadosť cez „Žiadosť o zmenu termínu“ v ISSF

 

III. Liga dospelí

MFK Topvar Topoľčany – MŠK Púchov (11. kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrá 22.10. 2017 (nedeľa) o 14.00 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1273

MŠK Púchov – FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble „B“ (8. kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrá 01.10. 2017 (nedeľa) o 14.00 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1274

FKS Nemšová – FK Dubnica (15.kolo) – ŠTK ZsFZ súhlasí so zmenou termínu stretnutia a MZ sa odohrá 17.11.2017 (piatok) o 12.00 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1356

FKS Nemšová – TJ Iskra Borčice (12.kolo) – ŠTK ZsFZ nesúhlasí so zmenou termínu stretnutia – chýba dohoda klubov. ZsFZ-STK-2017/2018-1372

FC Baník Prievidza – FK DAC 1904 Dunajská Streda (10.kolo) – ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrá 15.10.2017 (nedeľa) o 10.30 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1358

FC Nitra „B“ - FC Baník Prievidza (10.kolo) – ŠTK ZsFZ súhlasí so zmenou termínu hracieho času a MZ sa odohrá 08.10.2017 (nedeľa) o 10.30 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1365

IV. liga SZ dospelí

MŠK Slovan Trenčianske Teplice – TJ Slavoj Boleráz (7. kolo) - ŠTK ZsFZ nariaďuje odohrať MZ 01.11.2017 (streda) o 13.30 h. . ZsFZ-STK-2017/2018-1371

V. liga Stred dospelí

FK KFC Horná Kráľová – OFK 1948 Veľký Lapáš (7. kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrá 01.11. 2017 (streda) o 13.30 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1293

MFK Alekšince – ŠK Nevidzany (7. kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrá 11.11. 2017 (sobota) o 13.30 h. v obrátenom poradí na ihrisku v Nevidzanoch. ZsFZ-STK-2017/2018-1295

V. liga Sever dospelí

TJ Slovan Brvnište - OŠK Podolie (8.kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrá 30.9. 2017 (sobota) o 15.30 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1275

OFK Mokry Háj - OFK Trebatice (7.kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrá 29.10.2017 (nedeľa) o 14.00 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1298

II. liga SD U19 + MD U17

MŠK Púchov - Lokomotíva Devínska Nová Ves (7. kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrajú 11.10. 2017 (streda) o 13.00 h. a 15.30 h. ZsFZ-2017/2018-1250, ZsFZ-2017/2018-1251.

FK Baník Prievidza – MFK Skalica (7.kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrajú 25.10. 2017 (streda) o 12.00 h. a 14.30 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1248, ZsFZ-STK-2017/2018-1249

FKM Nové Zámky – MŠK Považská Bystrica (8.kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrajú 30.09. 2017 (sobota) o 13.30 h. a 16.00 h. na štadióne L. Gancznera ZsFZ-STK-2017/2018-1279, ZsFZ-STK-2017/2018-1280

FKM Nové Zámky – Spartak Bánovce nad Bebravou (6.kolo MD) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ MD sa odohrá 29.10. 2017 (nedeľa) o 10.00 h. na štadióne L. Gancznera ZsFZ-STK-2017/2018-1301

MFK Skalica – FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble (8.kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrajú 30.09. 2017 (sobota) o 10.00 h. a 12.30 h. na UT v Skalici ZsFZ-STK-2017/2018-1351, ZsFZ-STK-2017/2018-1352

FK Dubnica – Lokomotíva Devínska Nová Ves (12.kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí so zmenou termínu stretnutí a MZ sa odohrajú 28.10. 2017 (sobota) o 10.00 h. a 12.30 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1366, ZsFZ-STK-2017/2018-1367

III. liga SD U19 + MD U17
FK Slovan Levice – FK Tempo Partizánske (8.kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrajú 30.09. 2017 (sobota) o 10.00 h. a 12.30 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1324, ZsFZ-STK-2017/2018-1325

TJ Horné Saliby – ŠK Šurany (8. Kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrajú 30.09. 2017 (sobota) o 10.00 h. a 12.15 h. v poradí MD, SD. ZsFZ-STK-2017/2018-1337, ZsFZ-STK-2017/2018-1338

IV. liga JV dorast

ŠK Podlužany – FK Jur nad Hronom (9. kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrá 07.10. 2017 (sobota) o 11.00 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1252

MŠO Štúrovo - MŠK Želiezovce (7.kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrá 31.10. 2017 (utorok) o 14.00 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1276

MŠK –Thermál Veľký Meder – MŠO Štúrovo (10.kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrá 12.10. 2017 (štvrtok) o 15.30 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1355

IV. liga SZ dorast

ŠK LR Crystal – TJ Slovan Trenčianska Turná (5. kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrá 04. 10. 2017 (streda) o 15.30 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1277

TJ Družstevník Nedožery-Brezany - TJ Slovan Trenčianska Turná (8. kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí so zmenou termínu stretnutia a MZ sa odohrá 14. 10. 2017 (sobota) o 12.00 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1278

OK Častkovce – TJ Partizán Domaniža (5.kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrá 31. 10. 2017 (utorok) o 13.30 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1287

FK Junior Kanianka – ŠK Vegum Dolné Vestenice (5. kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrá 04.10. 2017 (streda) o 15.00 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1294

TJ Priehrada Nitrianske Rudno – TJ Kovo Beluša (5. kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrá 04.10. 2017 (streda) o 15.00 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1323

TJ Družstevník Nedožery-Berzany – OŠK Trenčianske Stankovce (4.kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrá 04.10. 2017 (streda) o 15.30 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1357

V. liga Stred dorast

OFK Solčany – MFK Alekšince (5.kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrá 28. 09. 2017 (štvrtok) o 17.00 h. v obrátenom poradí na ihrisku v Alekšinciach. ZsFZ-STK-2017/2018-1269

TJ Slovan Zbehy – TJ Oponice (5. kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrá 28. 09. 2017 (štvrtok) o 16.00 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1285

TJ Oponice – TJ Slovan Krušovce (6.kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrá 11. 11. 2017 (sobota) o 13.30 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1286

V. liga Juh dorast

TJ Lehnice – DSC Orechová Potôň (7. kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrá 04.10. 2017 (streda) o 16.00 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1257

TJ Družstevník Baloň – FK Veľká Mača (12.kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí so zmenou hracieho času a MZ sa odohrá 28.10.2017 (sobota) o 14.30h. ZsFZ-STK-2017/2018-1350

V. liga Východ dorast

TJ Veľký Kýr – TJ Mužla (7. kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrá 01.11. 2017 (streda) o 10.30 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1288

V. liga Sever dorast

OŠK Bošáca – TJ Slovan Rovnosť Krajné (5. kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrá 01.11. 2017 (streda) o 13.30 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1292

TJ Horná Súča – TJ Partizán Prečín (5. kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrá 31.10.2017 (utorok) o 14.30h. ZsFZ-STK-2017/2018-1321, ZsFZ-STK-2017/2018-1322

V. liga Západ dorast

FK Mokrý Háj – TJ Kopčany (5. kolo) - ŠTK ZsFZ nariaďuje odohrať MZ 31.10.2017 (utorok) o 14.30 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1370

II. liga SŽ U15 a MŽ U 13

FKM Nové Zámky – OFK Trebatice (8.kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrajú 30.09.2017 (sobota) o 13.00 h. a 15.00 h na ihrisku v Dvoroch nad Žitavou. ZsFZ-STK-2017/2018-1266,

ČFK Nitra - MŠK Považská Bystrica (6. Kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrajú 26.09.2017 (utorok) o 12.00 h. a 14.00 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1290

MŠO Štúrovo – FK Slovan Duslo Šaľa (10.kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrajú 11.10.2017 (streda) o 14.00 h. a 16.00 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1345, ZsFZ-STK-2017/2018-1346

FK Dubnica – Spartak Myjava (12.kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí so zmenou termínov stretnutí a MZ sa odohrajú 29.10.2017 (nedeľa) o 10.00 h a 12.00 h ZsFZ-STK-2017/2018-1368, ZsFZ-STK-2017/2018-1369

III. liga SŽ U15 a MŽ U 13 JV

ŠK Šurany – ŠK Šoporňa (8.kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrajú 30.09.2017 (sobota) o 10.00 h. a 12.00 h na ihrisku v Kostolnom Seku. ZsFZ-STK-2017/2018-1281, ZsFZ-STK-2017/2018-1282

FK Kolárovo – FC Slovan Galanta (11.kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrajú 21.10.2017 (sobota) o 13.00 h. a 15.00 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1342, ZsFZ-STK-2017/2018-1343

III. liga SŽ U15 a MŽ U 13 SZ

FC Baník Prievidza „B“ – OŠK Moravany nad Váhom „B“ (7. kolo) – ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrajú 18.10.2017 (streda) o 15.00 h. a 16.30 h ZsFZ-STK-2017/2018-1258, ZsFZ-STK-2017/2018-1259

Spartak Myjava „B“ – OK Častkovce (2.kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrajú 31.10.2017 (utorok) o 10.00 h. a 12.00 h v obrátenom poradí a na ihrisku v Starej Turej. ZsFZ-STK-2017/2018-1340, ZsFZ-STK-2017/2018-1341

FK TJ Kúty – FC Baník Prievidza „B“ (10.kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrajú 15.10.2017 (nedeľa) o 14.30 h. a 16.30 h v obrátenom poradí a na ihrisku v Prievidzi. ZsFZ-STK-2017/2018-1347, ZsFZ-STK-2017/2018-1348

ŠK LR Crystal – FK Dubnica „B“ (8.kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrajú 30.09.2017 (sobota) o 10.00 h. a 12.00 h v poradí MŽ, SŽ. ZsFZ-STK-2017/2018-1353, ZsFZ-STK-2017/2018-1354

PRÍPRAVKA

Skupina A

KFC Komárno – MFK Nové Zámky (4.kolo) – ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrajú 28.09.2017 (štvrtok) o 16.00 h. a 17.30 h ZsFZ-STK-2017/2018-1260, ZsFZ-STK-2017/2018-1261, ZsFZ-STK-2017/2018-1262

ČFK Nitra – MŠK Thermál Veľký Meder (4.kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrajú 31.10.2017 (utorok) o 10.00 h. a 11.15 h ZsFZ-STK-2017/2018-1299, ZsFZ-STK-2017/2018-1300

MŠK-Thermál Veľký Meder – FC Slovan Galanta (5.kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrajú 11.10.2017 (streda) o 16.00 h. a 17.00 h ZsFZ-STK-2017/2018-1359, ZsFZ-STK-2017/2018-1360

 

Skupina B

Spartak Myjava – FC Slovan Hlohovec (4.kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrajú 01.10.2017 (nedeľa) o 10.00 h. a 11.30 h ZsFZ-STK-2017/2018-1270, ZsFZ-STK-2017/2018-1271, ZsFZ-STK-2017/2018-1272

 

TJ Junior Kanianka – TJ Tempo Partizánske (2.kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrajú 09.10.2017 (pondelok) o 14.30 h. a 15.45 h ZsFZ-STK-2017/2018-1296, ZsFZ-STK-2017/2018-1297

 

ŽIAČKY

 

  1. Liga

 

Spartak Myjava – FK Slovan Duslo Šaľa (10.kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrá 16.10.2017 (pondelok) o 17.00 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1339

ŠK Slovan Bratislava – FC Nitra (8.kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrá 01.10.2017 (nedeľa) o 12.00 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1344

 

  1. Liga

Girl´s Football Club Topoľčany – MŠK Považská Bystrica (4.kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrá 19.10.2017 (štvrtok) o 15.00 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1363

TJ Kovo Beluša – FK Slovan Levice (4.kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrá 09.10.2017 (pondelok) o 13.00 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1349

ŽFK v Bánovciach nad Bebravou – FC Čaka (4.kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrá 30.09.2017 (sobota) o 11.00 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1361

FC Čaka - Girl´s Football Club Topoľčany (5.kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s dohodou klubov a MZ sa odohrá 05.10.2017 (štvrtok) o 15.00 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1364

 

 

 

Tibor Révay

predseda ŠTK ZsFZ

image
Prečítané: 705x
Zväzové novinky