Úradná správa ŠTK č.18

03.11.2017, Iveta Šodelová

Úradná správa ŠTK č.18

Úradná správa ŠTK č. 17 zodňa31.10.2017

Dôležitéupozornenia

  • ŠTK ZsFZ žiada všetky FO, aby zodpovedne sledovali uznesenia v ISSF.
  • ŠTK ZsFZ upozorňuje všetky FO, že v zmysle RS ZsFZ 2017/2018 čl. A/3/p, je potrebné všetky požiadavky na zmenu termínu, okrem dlhodobých žiadostí podávaných pred začiatkom jesennej alebo jarnej časti súťažného ročníka, podať na ŠTK prostredníctvom elektronickej podateľne v ISSF z detailu stretnutia.V prípade potrebnej dohody oboch družstiev je potrebné podať žiadosť cez „Žiadosť o zmenu termínu“ v ISSF
  • ŠTK ZsFZ súhlasí s odohratím MZ na náhradných hracích plochách s UT, po splnení RS ZsFZ A/5/c. Tieto zmeny sú uvedené v Zápise o stretnutí – hracia plocha.

III. liga dospelí

FC Nitra „B“ – TJ Družstevník VeľkéLudince (13.kolo) – ŠTK ZsFZsúhlasíso zmenou termínu stretnutia av súlade so SP čl. 35/5 nariaďujeodohrať MZ 4.11.2017 (sobota) o 13.30 h.ZsFZ-STK-2017/2018-1597

TJ Družstevník VeľkéLudince – FC Slovan Galanta (12.kolo) – ŠTK ZsFZsúhlasís dohodou klubov a MZ saodohrá 08.11.2017 (streda) o 14.00 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1661

FK Dubnica – FK DAC 1904 Dunajská Streda „B“ (12.kolo) - ŠTK ZsFZsúhlasís dohodou klubov a MZ saodohrá 08.11.2017 (streda) o 13.30 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1645

FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble „B“ – ŠK 1923 Gabčíkovo (12.kolo) –ŠTK ZsFZsúhlasís dohodou klubov a MZ saodohrá 08.11.2017 (streda) o 14.00 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1621

FK DAC 1904 Dunajská Streda „B“ – FK Púchov (15. kolo) - ŠTK ZsFZsúhlasís dohodou klubov a MZ saodohrá17.11.2017 (piatok) o 13.30 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1648

FC Galanta – FK Púchov (13. kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s odohratím MZ dňa 4.11.2017 (sobota) o 13.30 h na ihrisku s UT. ZsFZ-STK-2017/2018-1651

IV. liga SZdospelí

OK Častkovce – OŠK TrenčianskeStankovce (15.kolo) - ŠTK ZsFZsúhlasís dohodou klubov a MZ saodohrá 17.11.2017 (piatok) o 13.00 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1594

OŠK TrenčianskeStankovce – MFK Vrbové (12.kolo) - ŠTK ZsFZsúhlasís dohodou klubov a MZ saodohrá 26.11.2017 (nedeľa) o 13.00 h. na mestskomfutbalovomštadióne v Trenčíne. ZsFZ-STK-2017/2018-1596

IV. liga JV dospelí

OTJ Horné Obdokovce – TJ Lokomotíva Kozárovce (15.kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí so zmenou termínu stretnutia a MZ sa odohrá 18.11.2017 (sobota) o 13.00 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1580

MŠO Štúrovo – ŠK Šurany (12.kolo) - ŠTK ZsFZberie na vedomie splnenie povinnosti v zmysle SP 43/3/b Patrik Vašek (1239053). ZsFZ-STK-2017/2018-1630

V. liga Sever dospelí

OFK Lehota pod Vtáčnikom – TJ Družstevník Veľká Hradná (12.kolo) - ŠTK ZsFZsúhlasís dohodou klubov a MZ saodohrá 01.11.2017 (streda) o 14.00 h. . ZsFZ-STK-2017/2018-1604

TJ Plevník Drieňové – OFK Bošany (12.kolo) - ŠTK ZsFZsúhlasís dohodou klubov a MZ saodohrá 25.11.2017 (sobota) o 13.30 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1605

TJ Slovan Trenčianska Turná –MŠK Považská Bystrica (12.kolo) - ŠTK ZsFZsúhlasís dohodou klubov a MZ saodohrá 26.11.2017 (nedeľa) o 13.00 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1616

TJ Tatran Cementáreň Ladce – MFK Stará Turá (12.kolo) - ŠTK ZsFZsúhlasís dohodou klubov a MZ saodohrá 01.11.2017 (streda) o 13.00 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1603

FK Junior Kanianka – Jednota Sokol Chocholná- Veľčice (12.kolo) – ŠTK ZsFZsúhlasís dohodou klubov a MZ saodohrá 01.11.2017 (streda) o 13.30 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1626

MŠK Považská Bystrica – FK Junior Kanianka (13.kolo) – ŠTK ZsFZ súhlasí s odohratím MZ dňa 5.11.2017 (nedeľa) o 10.00 h na ihrisku s UT. ZsFZ-STK-2017/2018-1637

V. liga Juh dospelí

TJ Horné Saliby - TJ Družstevník Topoľníky - ŠTK ZsFZsúhlasís dohodou klubov a MZ saodohrá 08.11.2017 (streda) o 14.30 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1602

V. liga Východ dospelí

FK Slovan Levice – FC Okoličná na Ostrove (12.kolo) – ŠTK ZsFZsúhlasís dohodou klubov a MZ saodohrá 01.11.2017 (streda) o 11.00 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1618

II. liga SD U19 a MD U17

MFK Topvar Topoľčany – MŠK Považská Bystrica (12.kolo) - ŠTK ZsFZsúhlasís dohodou klubov a MZ saodohrajú 15.11.2017 (streda) o 11.00 h 13.00 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1609

MŠK Považská Bystrica – KFC Komárno (13.kolo) – ŠTK ZsFZ súhlasí s odohratím MZ dňa 4.11.2017 (sobota) o 09.00 h a 11.00 na ihrisku s UT. ZsFZ-STK-2017/2018-1635

III.liga SD U19 a MD U17

FC ŠTK 1914 Šamorín – TJ Slovan Brvnište(12.kolo) - ŠTK ZsFZsúhlasís dohodou klubov a MZ saodohrajú 07.11.2017 (utorok) o 11.00 h 13.30 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1655, ZsFZ-STK-2017/2018-1656

FC Slovan Galanta – ČFK Nitra (13. Kolo) - ŠTK ZsFZsúhlasís dohodou klubov a MZ saodohrajú 05.11.2017 (nedeľa) o 10.00 h 12.30 h.naihrisku s UT. ZsFZ-STK-2017/2018-1619, ZsFZ-STK-2017/2018-1620.

ŠK Šurany – FK Slovan DusloŠaľa (13.kolo) - ŠTK ZsFZsúhlasís dohodou klubov a MZ saodohrajú 03.11.2017 (piatok) o 12.00 h 14.30 h.na ihrisku v Kostolnom Seku. ZsFZ-STK-2017/2018-1639, ZsFZ-STK-2017/2018-1640.

AFC Nové Mesto nad Váhom – FK Krakovany (13. kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s odohratím MZ dňa 5.11.2017 (nedeľa) o 10.00 h a 12.30 na ihrisku s UT. ZsFZ-STK-2017/2018-1646, ZsFZ-STK-2017/2018-1647

MFC Nová Dubnica - FC Slovan Hlohovec(12.kolo) – Námietka FC Slovan Hlohovec je neopodstatnená. ZsFZ-STK-2017/2018-1662

IV. liga JV dorast

FK Marcelová – TJ Družstevník Trstice (12.kolo) - ŠTK ZsFZsúhlasís dohodou klubov a MZ saodohrá 17.11.2017 (piatok) o 10.00 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1601

IV. liga SZdorast

TJ IskraBorčice – FKS Nemšová (10.kolo) - ŠTK ZsFZsúhlasís dohodou klubov a MZ saodohrá 08.11.2017 (streda) o 14.00 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1610

TJ PriehradaNitrianskeRudno – FK Junior Kanianka (10.kolo) – ŠTK ZsFZsúhlasís dohodou klubov a MZ saodohrá 08.11.2017 (streda) o 14.00 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1632

TJ Družstevník Nedožery – Brezany – TJ Slovan Dolná Súča (10.kolo) – ŠTK ZsFZnariaďujeodohrať MZ 25.11.2017 (sobota) 13.00 h.

V. liga Streddorast

MFK Alekšince – TJ Nové Sady (10.kolo) - ŠTK ZsFZsúhlasís dohodou klubov a MZ saodohrá 01.11.2017 (streda) o 15.00 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1607, ZsFZ-STK-2017/2018-1613

TJ Slovan Krušovce – TJ Družstevník Jacovce (10.kolo) - ŠTK ZsFZsúhlasís dohodou klubov a MZ saodohrá 31.10.2017 (utorok) o 14.30 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1617

OFK Tovarníky – OFK Hrušovany (10.kolo) – ŠTK ZsFZnariaďujeodohrať MZ 12.11.2017 (nedeľa) o 11.00 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1654

V. liga Severdorast

TJ Vápeč Horná Poruba – TJ Tatran Cementáreň Ladce (7.kolo) - ŠTK ZsFZsúhlasís dohodou klubov a MZ saodohrá 31.10.2017 (utorok) o 14.00 h v obrátenom poradí na náhradnejhracejploche v Ladcoch. ZsFZ-STK-2017/2018-1579, ZsFZ-STK-2017/2018-1606

OK Častkovce – TJ Tatran Cementáreň Ladce (13.kolo) - ŠTK ZsFZsúhlasís dohodou klubov a MZ saodohrá 19.11.2017 (nedeľa) o 13.00 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1593

FK Košeca – OFK Drietoma (10.kolo) - ŠTK ZsFZsúhlasís dohodou klubov a MZ saodohrá 09.11.2017 (štvrtok) o 14.00 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1608, ZsFZ-STK-2017/2018-1614

TJ Slovan Rovnosť Krajné – MFK Stará Turá (10. kolo) –ŠTK ZsFZsúhlasís dohodou klubov a MZ saodohrá 08.11.2017 (streda) o 14.30 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1633, ZsFZ-STK-2017/2018-1634.

TJ Vápeč Horná Poruba – OK Častkovce (10.kolo) - ŠTK ZsFZsúhlasís dohodou klubov a MZ saodohrá 08.11.2017 (streda) o 13.30 h. na náhradnejhracejploche v Ladcoch ZsFZ-STK-2017/2018-1663

FK Košeca – OFK Klátova Nová Ves (4. Kolo) - ŠTK ZsFZsúhlasís dohodou klubov a MZ saodohrá 15.11.2017 (streda) o 13.30 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1622

FK Turani -TJ Tatran Cementáreň Ladce (11.kolo) - ŠTK ZsFZsúhlasís dohodou klubov a MZ saodohrá 04.11.2017 (sobota) o 13.30 h. na ihrisku v Polianke. ZsFZ-STK-2017/2018-1623

FK Turani–OK Častkovce (12.kolo) - ŠTK ZsFZsúhlasís dohodou klubov a MZ saodohrá 11.11.2017 (sobota) o 13.30 h. na ihrisku v Polianke. ZsFZ-STK-2017/2018-1631

V. liga Východdorast

ŠK Svodín – TJ AC Mužla (15. kolo) –ŠTK ZsFZ súhlasí so zmenou termínu stretnutia a MZ sa odohrá 19.11.2017 (nedeľa) o 10.30 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1578

V. liga Západ dorast

TJ Tatran Jablonica – TJ Iskra Horné Orešany (10.kolo) - ŠTK ZsFZsúhlasís dohodou klubov a MZ saodohrá 01.11.2017 (streda) o 10.30 h. v opačnom poradí na ihrisku v H. Orešanoch. ZsFZ-STK-2017/2018-1638

OFK Mokrý Háj – TJ Kopčany (5.kolo) -ŠTK ZsFZsúhlasís dohodou klubov a MZ saodohrá 08.11.2017 (streda) o 14.30 h. v opačnom poradí na ihrisku v Kopčanoch. ZsFZ-STK-2017/2018-1649, ZsFZ-STK-2017/2018-1650

FC Družstevník Rybky – OŠK Rohov (13.kolo) - ŠTK ZsFZsúhlasís dohodou klubov a MZ saodohrá 18.11.2017 (sobota) o 10.30 h.ZsFZ-STK-2017/2018-1664

II.liga SŽ U15 a MŽ U13

PFK Piešťany – ČFK Nitra (12.kolo) - ŠTK ZsFZsúhlasís dohodou klubov a MZ saodohrajú 31.10.2017 (utorok) o 10.00 h a 12.00 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1611, ZsFZ-STK-2017/2018-1612

ŠKF Sereď – FK Slovan DusloŠaľa (14.kolo) - ŠTK ZsFZsúhlasís dohodou klubov a MZ saodohrajú 11.11.2017 (sobota) o 15.00 h a 16.45 h. na ihrisku s UT. ZsFZ-STK-2017/2018-1624, ZsFZ-STK-2017/2018-1625

MŠK Považská Bystrica – FKM N. Zámky (13.kolo) – ŠTK ZsFZ súhlasí s odohratím MZ dňa 4.11.2017 (sobota) o 13.30 h a 15.30 na ihrisku s UT. ZsFZ-STK-2017/2018-1636

FK Slovan Duslo Šaľa – FC Slovan Hlohovec (13. Kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s odohratím MZ dňa 5.11.2017 (nedeľa) o 10.00 h a 12.00 na ihrisku s UT. ZsFZ-STK-2017/2018-1641,

ZsFZ-STK-2017/2018-1642.

III.liga SŽ U15 a MŽ U13 SZ

FK Junior Kanianka – FK Iskra Nováky (12. Kolo) - ŠTK ZsFZsúhlasís dohodou klubov a MZ saodohrajú16.11.2017 (štvrtok) o 12.30 h a 14.30 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1591, ZsFZ-STK-2017/2018-1592

Spartak Myjava „B“ – OK Častkovce (2.kolo) - ŠTK ZsFZsúhlasís dohodou klubov a MZ saodohrajú 31.10.2017 (utorok) o 10.00 h a 12.00 h. na ihrisku s UT. ZsFZ-STK-2017/2018-1627, ZsFZ-STK-2017/2018-1628

OŠK Moravany nad Váhom „B“ – TJ Iskra Holič (12.kolo) - ŠTK ZsFZsúhlasís dohodou klubov a MZ saodohrajú 25.11.2017 (sobota) o 10.00 h dohrávasav zmysle SP 70/4 a 12.00 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1652, ZsFZ-STK-2017/2018-1653

AFC Nové Mesto nad Váhom – FKS Nemšová (13. kolo) - ŠTK ZsFZ súhlasí s odohratím MZ dňa 4.11.2017 (sobota) o 10.00 h a 12.00 na ihrisku s UT. ZsFZ-STK-2017/2018-1643, ZsFZ-STK-2017/2018-1644

PRÍPRAVKA

Skupina A

FC Slovan Galanta – FK Kolárovo (9. kolo) - ŠTK ZsFZsúhlasís dohodou klubov a MZ saodohrajú04.11.2017 (nedeľa) o 9.30 h a 11.0 h. na ihrisku s UT. ZsFZ-STK-2017/2018-1598, ZsFZ-STK-2017/2018-1599

I. liga žiačky

Spartak Myjava – FC Nitra (12.kolo) - ŠTK ZsFZsúhlasís dohodou klubov a MZ saodohrá 08.11.2017 (streda) o 17.00 h. ZsFZ-STK-2017/2018-1595

 

 

Tibor Révay

predseda ŠTK ZsFZ

 

image
Prečítané: 623x
Zväzové novinky