26.09.2016, Vladimír Kováč

NOMINÁCIA HRÁČOK R. 2003 NA REGIONÁLNY TURNAJ WU 14 - 26.- 27.9.2016 V DUNAJSKEJ LUŽNEJ

26.09.2016, Vladimír Kováč
NOMINÁCIA HRÁČOK R. 2003 NA REGIONÁLNY TURNAJ WU 14 - 26.- 27.9.2016 V DUNAJSKEJ LUŽNEJ
image

Nominácia hráčok výberu ZsFZ r. 2003 na Regionálny turnaj vo formáte *.pdf na stiahnutie

NOMINÁCIA hráčok  r. 2003 NA REGIONÁLNY TURNAJ  WU 14 - 26.- 27.9.2016 V DUNAJSKEJ LUŽNEJ

15.09.2016

Roland Szőcs

Nominácia hráčok výberu ZsFZ r. 2003 na Regionálny turnaj v dňoch 26.- 27.9.2016 v Dunajskej Lužnej

Dňa 13.09.2016 sa konal v Nitre výber hráčok na turnaj regiónov, ktorý sa uskutoční v dňoch 26. a 27.09.2016 v Dunajskej Lužnej. Výberu sa zúčastnilo 27 hráčok z 12 klubov zo ZsFZ. Pod vedením Hlavného trénera a vedúceho akcie pracovali tréneri Iva Neveďalová, Dóra Horváthová, Viliam Leponi a Igor Mesároš aby na turnaj vybrali najlepšie hráčky.  

Nominácia hráčok výberu ZsFZ r. 2003 na Regionálny turnaj v dňoch 26.- 27.9.2016 v Dunajskej Lužnej  

Hráči:

LAGINOVÁ ANGELIKA                            AS TRENČIN

NEDOROSTOVÁ MICHAELA                    AS TRENČIN

GLAZOVÁ ELLA                                      SPARTAK MYJAVY

ŠAŠOVÁ PETRA                                     SPARTAK MYJAVY

KRŠKOVÁ ALEXANDRA                          MFK DUBNICA NAD VÁHOM

MALIŠOVÁ VIKTÓRIA                             FC ČAKA

ŠTEFÚNOVÁ VANESA                             TJ KOVO BELUŠA

LIPKOVÁ PETRA                                     MŠK TENČIANSKÉ TEPLICE

SKOVAJSOVÁ MONIKA                           MŠK TENČIANSKÉ TEPLICE

VEDEJOVÁ PETRA                                   ŽFK B.N/BEBRAVOU

SÁGOVÁ CYNTIA                                     FK SLOVAN DUSLO ŠAĽA

MORÁVKOVÁ TAMARA                            FK SENICA

KRÁSNA VANESA                                    FK SENICA

KRŠÁKOVÁ TERÉZIA                               FC NITRA

BLAŠKOVÁ MONIKA                               FC NITRA

ŠOBÁŇOVÁ LENKA                                FC NITRA

PELIKÁNOVÁ KARINA                            FC NITRA

STACHOVÁ VANESA                              FC NITRA

 Necestujúce náhradníčky:

CHLEBOVÁ DOMINIKA                          FC ČAKA

ORAVCOVÁ PAULÍNA                            G.F.C.TOPOĽČANY

KURINOVÁ LUCIA                                  FC  HN P & H

BALÁŽOVÁ NATÁLIA                             FC  HN P & H

 

Realizačný team:

Hlavný vedúci: SZŐCS Roland

Tréner 1: NEVEĎALOVÁ Iveta

Tréner 2: HORVÁTHOVÁ Dóra

Technický vedúci: LEPONI Viliam

 

Nominované hráčky a realizačný tím sa dostavia dňa 26.9.2016 (pondelok) do 13.00 hod. do Hotelu KORMORÁN v ŠAMORÍNE . Ukončenie je plánované 27.9.2016 cca do 16.00 hod.

Priniesť si treba: 2x futbalová obuv chrániče, šľapky,  ponožky, hygienické potreby, teplákovú súpravu, brankári kompletnú výstroj.

Nutné je priniesť si preukaz poistenca!!!

TÁTO NOMINAČNÁ LISTINA SLÚŽI AKO OSPRAVEDLNENIE DO ŠKOLY!!!

Prípadné ospravedlnenie nahláste hlavnému vedúcemu na tel.č. 018 884 021 

Za dovoz a odvoz nominovaných hráčov je zodpovedný FK za spolupráce rodičov. 

Cestovné bude preplatené podľa platných smerníc ZsFZ

PROGRAM:

26.9.2016 (pondelok):

  • do 13:00 hod   zraz Hotel Kormorán Šamorín
  • 14:00 hod presun na NTC D.Lužná
  • 15:30 hod   zápas ZsFZ -BFZ
  • 16:45 hod   Otvorenie RT
  • 17:30 hod presun na hotel
  • 18:00 hod   Večera
  • 20:00 hod   Meeting
  • 22:00 hod   Večierka

27.09.2016 (utorok)

  • 08:00 hod   Raňajky
  • 09:00 hod   presun na NTC D.Lužná
  • 10:30 hod   zápas ZsFZ - SsFZ
  • 12:00 hod   Obed
  • 14:30 hod   zápas VsFZ - ZsFZ  
  • 15.45 hod   Vyhodnotenie turnaja
  • 16.00 hod   Ukončenie akcie v D. Lužnej
Prečítané: 543x