06.06.2016, Marian Pecho

Nominácia hráčov r.2002 na prípravný zraz 8.6.2016

06.06.2016, Marian Pecho
Nominácia hráčov r.2002 (PPT projekt) na prípravný zraz 8.6.2016 v Zlatých Moravciach

Nominácia hráčov výberu RFZ -ZsFZ kategórie r. 2002 (v rámci PPT projektu)  na prípravný zraz v Zlatých Moravciach (CALEX) dňa 8.6.2016 vo formáte *.pdf na stiahnutie

 

Nominácia hráčov výberu RFZ -ZsFZ kategórie r. 2002 (v rámci PPT projektu)  na prípravný zraz  v Zlatých Moravciach (CALEX) dňa 8.6.2016:

 

Hráči:

  • DIVÉKY Erik, Bánovce nad Bebravou
  • ONDREÁK Tibor, Slovan Galanta
  • REŠETKA Pavol, MFK Dubnica
  • HAUSLEITNER Gabriel, FKM Nové Zámky
  • PAGÁČ Richard, FKS Nemšová
  • BARNA Bencze, Thermál Veľký Meder
  • PECÚŠ Jakub, MFK Nová Dubnica
  • BÁLINT Barczi, Thermál Veľký Meder
  • KLAČMAN Matej, Slovan Hlohovec
  • FATONA Erik, Thermál Veľký Meder
  • KARABA Matej, Slovan Hlohovec
  • FARKAS Leonard, TK Šamorín
  • GALBAVÝ Dominik, Slovan Hlohovec
  • BOTLÓ Erik Adrián, ŠTK Šamorín
  • ĎURÁČ Patrik, MŠK Hurbanovo
  • VLADOVIČ Dominik, Lokomotíva Trnava
  • VAŠÍČEK Martin, MFK Skalica
  • VALO Matúš, OFK Trebatice
  • VALO Matúš, MFK Skalica
  • VARINSKÝ František, MFK Topoľčany
  • RIŠKA Erik, MFK Skalica
  • ZÁHORSKÝ Peter, Iskra Nováky
  • ŠTEINER Simon, MŠK Pov. Bystrica
  • HEGEDUS Tamas, KFC Komárno
  • SZÉPE Samuel, KFC Komárno
  • LUKACSOVICS Kristan, KFC Komárno
  • TORÁČ Tomáš, ŠKF Sereď
  • Pavol PECHO, ŠK Šurany
  • KUPEC Teodor, ŠKF Sereď

 

Náhradníci:

  • SZABÓ Bálint, ŠTK Šamorín
  • SLANÝ Peter, ČFK Nitra
  • KATONA Peter, Lokomotíva Trnava
  • PETERSKÝ Pavol, MFK Topoľčany
  • STARÁČEK Ondrej, Lokomotíva Trnava
  • NAĎ Matúš, ŠK Šurany
  • GRUNDFELD Dominik, ŠTK Šamorín
  • MAJKUT Patrik, OFK Trebatice
  • ČIERNIK Fabián, MŠK Púchov

 

REALIZAČNÝ TÍM :

  • Vedúci akcie Jozef JAKUŠ
  • Tréner č.1 Martin ČULÁK
  • Tréner č.2 Peter GUNDA
  • Zdravotník Jozef JURENA
  • Technický vedúci Ján PISÁR

 

Priniesť si treba: 3x futbalová obuv (lisované kopačky+ kolíkové + obuv na umelú trávu), chrániče, šľapky, ponožky, tréningovú výstroj (modrú alebo červenú), hygienické potreby, brankári kompletnú výstroj.

NUTNÉ JE PRINIESŤ SI PREUKAZ POISTENCA!!!

Prípadné ospravedlnenie nahláste hlavnému vedúcemu na tel.č. 0902 937 056 alebo 0911 352 340. Za dovoz a odvoz nominovaných hráčov je zodpovedný FK za spolupráce rodičov. Pozvaní sú kluboví tréneri nominovaných hráčov. Cestovné bude preplatené podľa platných smerníc ZsFZ.

NOMINAČNÁ LISTINA SLÚŽI AKO OSPRAVEDLENIE DO ŠKOLY!

 

 

PROGRAM   8.6.2016 (STREDA):

  • do 9.00     Príchod na štadión CALEX Zlaté Moravce
  • 9.00           Prezentácia , kontrola zdravotného stavu
  • 9.45           TJ č.1 (zameraný na HČJ)
  • 11.30         Obed (hotel ViOn)
  • 12.00         Teoretická príprava + príprava na zápas
  • 14.00         Zápas KM ZsFZ modrí – červení  
  • 16.00         Zhodnotenie a ukončenie zrazu

 

Jozef JAKUŠ (KM - ZsFZ), Ivan HÁDEK (vedúci sekretár) 

V Dubnici nad Váhom 4.6.2016

 

image
Prečítané: 623x