14.06.2016, Marian Pecho

Nominácia hráčov r.2004 na Letné futbalové sústredenie

14.06.2016, Marian Pecho
Nominácia hráčov z projektu PPT na sústredenie v Nemšovej

Nominácia hráčov na LFS Nemšová 2016 vo formáte *.pdf na stiahnutie 

Program LFS Nemšová 2016 vo formáte *.pdf na stiahnutie

 

Nominácia hráčov výberu Západoslovenského regiónu kategórie r. 2004 (hráči z projektu PPT) na Letné futbalové sústredenie v termíne  19.6. – 24.6. 2016 v Nemšovej

 

Hráči:

  • ŠIPOŠ Timotej, MFK Topoľčany
  • REPA Martin, Slovan Galanta
  • VIŠVARDA Adam, ŠKF Sereď
  • BAJZÍK Patrik, SFC Kopánka
  • GUROVIČ Daniel, FK Modranka
  • FRANTA Matej, ŠKF Sereď
  • HAJNOVIČ Andreas, Iskra Nováky
  • BIČAN Michal, MFK Dubnica
  • MASAROVIČ Richard, MFK Topoľčany
  • ONDRUŠKA Michal, ŠK Cífer
  • ŠARFICKÝ Adam, FKM Nové Zámky
  • SZEKEREŠ Aron, Slovan Galanta
  • JURKA Samuel, FK Kúty
  • PAULECH Kristián, TJ Očkov
  • KUŠNÍR Matej, ŠK Veľké Zálužie
  • CMARKO Martin, Junior Kanianka
  • BÉDI Filip, ŠK Veľké Zálužie
  • LACZA Alex, KFC Komárno
  • MUDRÁK Samuel, Tatran Pukanec
  • LASZIK Patrik, Duslo Šaľa
  • NEJEDLÍK Lukáš, Iskra Holíč
  • PELIKÁN Rudolf, KFC Komárno
  • LACEK Sebastián, ŠK Hajské
  • HUDEK Matej, FKS Nemšová
  • THÁLY Leon, KFC Kalná nad Hronom

 

Náhradníci:

  • DANIŠ Denis, Slovan Galanta
  • NÉMETH Márk, KFC Komárno
  • MIKULEC Juraj, FKM Nové Zámky
  • ŽIGMUND Samuel, Iskra Nováky
  • CHLEBAN Branislav, MŠK Púchov
  • KRIŠTOF Jakub, TJ Záblatie
  • KÓŠA Adrián, TJ Hontianska Vrbica
  • HAJDINA Dominik, MFK Dubnica
  • DEBNÁR Dalibor, TJ Slovan Zbehy
  • PORUBČAN Erik, MŠK Púchov

 

Realizačný team:

  • Hlavný vedúci:  JAKUŠ Jozef
  • Technický vedúci:  PISÁR Ján        
  • Tréner 1: KESZELY Norbert
  • Tréner 2: RANUŠA Michal
  • Tréner brankárov: KIJAČIK Michal
  • Zdravotník: JURENA Jozef                      

 

Nominovaní hráči a realizačný tím sa dostavia dňa 19.6. 2016 (nedeľa) do 09.00 hod. do areálu futbalového štadióna v Nemšovej . Ukončenie LFS je plánované dňa 24.6.2016 (piatok) o 14.00.

Priniesť si treba: 2x kopačky (kolíky, lisované), chrániče, šľapky, ponožky, 2x  kompletnú tréningovú výstroj (modrú aj červenú), teplákovú súpravu, halovú obuv, prezuvky, hygienické potreby, brankári kompletnú výstroj, teplákovú súpravu vychádzkovú, 1x futbalová lopta na tréning, 1x tenisová raketa, 1x raketa na stolný tenis, teplé oblečenie + pláštenka, plavky, kúpacia čiapka, tenisky, uterák.

Pri prezentácií každý hráč zaplatí príspevok na LFS vo výške 10 Eur.  Nutné je priniesť si preukaz poistenca!!!

Prípadné ospravedlnenie nahláste hlavnému vedúcemu na tel.č. 0902/937056 alebo tech. vedúcemu 0911 352 340

Za dovoz a odvoz nominovaných hráčov je zodpovedný FK za spolupráce rodičov.

NOMINAČNÁ LISTINA SLÚŽI AKO OSPRAVEDLENIE DO ŠKOLY

                                                               

Jozef JAKUŠ (RTM) a Ivan HÁDEK  (vedúci sekretár)

 

 

Rámcový plán výberu ZsFZ kategória r.2004 na LFS v Nemšovej v dňoch  19.6.- 24.6.2016

 

NEDEĽA:  19.6.2016

  • 09:00     Príchod na LFS – Štadión Nemšová
  • 09:00 – 09:30     Ubytovanie
  • 09:30 – 10:00     Príprava na TJ
  • 10:00 – 11:30     Tréning č.1
  • 12:00 – 12:30     Obed
  • 12:30 – 14:30     Odpočinok
  • 15:00 – 15:30     Príprava na tréning
  • 15:30 – 17:00    Tréning č.2
  • 17:15 – 17:45    Regenerácia (prvá skupina)
  • 17:45 – 18:15    Regenerácia (druhá skupina)
  • 18:45 – 19:15    Večera
  • 19:15 – 19:30    Vyhodnotenie dňa
  • 19:30 – 21:00    Tenis dvojhry začiatok turnaja/stolný tenis turnaj - druhý deň
  • 21:00 – 22:30    Sledovanie zápasov EURO 2016
  • 22:30    Večierka

 

PONDELOK:  20.6.2016

  • 07:00     Budíček
  • 07:15 – 07:40    Rozcvička
  • 07:40 – 07:55    Osobná hygiena
  • 08:00 – 08:30    Raňajky
  • 08:40 – 09:00    Oboznámenie s plánom (rozdelenie) + kontrola izieb
  • 09:30 – 10:00    Príprava na TJ
  • 10:00 – 11:30    Tréning č.3
  • 12:00 – 12:30    Obed
  • 12:30 – 14:30    Odpočinok
  • 15:00 – 15:30    Príprava na tréning
  • 15:30 – 17:00    Tréning č.4
  • 17:15 – 17:45    Regenerácia (prvá skupina)
  • 17:45 – 18:15    Regenerácia (druhá skupina)
  • 18:45 – 19:15    Večera
  • 19:15 – 19:30    Vyhodnotenie dňa
  • 19:30 -  21:00    Tenis/stolný tenis
  • 21:00 – 22:30    Sledovanie zápasov EURO 2016
  • 22:30    Večierka

 

UTOROK: 21.6.2016

  • 07:00    Budíček
  • 07:15 – 07:40    Rozcvička
  • 07:40 – 07:55     Osobná hygiena
  • 08:00 – 08:30     Raňajky
  • 08:40 – 09:00     Oboznámenie s plánom (rozdelenie) + kontrola izieb
  • 09:30 – 10.00     Príprava na TJ
  • 10:00 – 11:30     Tréning č.5
  • 12:00 – 12:30     Obed
  • 12:30 – 14:30     Odpočinok
  • 15:00 – 15:30     Príprava na tréning
  • 15:30 – 17:00     Tréning č.6/alebo športové disciplíny (od 15.00)
  • 17:15 – 17:45     Regenerácia (prvá skupina)
  • 17:45 – 18:15     Regenerácia (druhá skupina)
  • 18:45 – 19:15     Večera
  • 19:15 – 19:30     Vyhodnotenie dňa
  • 19:30 -  21:00     Tenis/stolný tenis
  • 21:00 – 22:30     Sledovanie zápasov EURO 2016
  • 22:30     Večierka

 

STREDA 22.6.2016

  • 07:00     Budíček
  • 07:15 – 07:40     Rozcvička
  • 07:40 – 07:55     Osobná hygiena
  • 08:00 – 08:30     Raňajky
  • 08:40 – 09:00     Oboznámenie s plánom (rozdelenie) + kontrola izieb
  • 09:30 – 10:00     Príprava na TJ
  • 10:00 – 11:30     Tréning č.6
  • 12:00 – 12:30     Obed
  • 12:30 – 16:00     Exkurzia na Trenčiansky hrad
  • 16:15 – 16:45     Regenerácia (prvá skupina)
  • 16:45 – 17:15     Regenerácia (druhá skupina)
  • 17:30 – 19:00     Osobné voľno
  • 19:00 – 19:30     Večera
  • 19:30 – 21:00     Zhodnotenie dňa, vedomostný kvíz zo športovej tematiky
  • 21:00 – 22:30     Sledovanie zápasov EURO 2016
  • 22:30     Večierka

 

ŠTVRTOK:  23.6.2016

  • 07:00     Budíček
  • 07:20 – 07:40     Rozcvička
  • 07:40 – 07:55     Osobná hygiena
  • 08:00 – 08:30     Raňajky
  • 08:30 – 09:00     Oboznámenie s plánom (rozdelenie) + kontrola izieb
  • 09:30 – 10:00     Príprava na TJ
  • 10:00 – 11:30     Tréning č.7
  • 12:30 – 13:00     Obed
  • 13:00 – 14:30     Odpočinok
  • 14:45 – 17:00     Dokončenie všetkých športových disciplín
  • 17:00 – 18:15     Regenerácia
  • 18:30 – 19:00     Večera
  • 19:00 – 22:45     Opekanie + odovzdanie cien pre víťazov jednotlivých šport. disciplín + sledovanie EURO 2016
  • 22.45 – 23.00     Osobná hygiena
  • 23.00     Večierka

 

PIATOK:  24.6.2016

  • 08:00 – 08:30     Raňajky
  • 08:30 – 09:00     Oboznámenie s plánom (rozdelenie) + kontrola izieb
  • 09:15 – 10:00     Príprava na zápas (rcz)
  • 10:00 – 12:00     Zápas oranžoví – zelení
  • 12:00 – 13:00     Regenerácia
  • 13:00 – 14:00     Odubytovanie, obed a vyhodnotenie akcie

 

Poznámka: V prípade nepriaznivého počasia či inej neplánovanej okolnosti možná zmena rámcového plánu.

 

Vypracoval Jozef JAKUŠ

image
Prečítané: 1188x