07.09.2016, Marian Pecho

Nominácia r. 2002 a 2003 na medzinárodné trojstretnutie - 12.-13.9.2016

07.09.2016, Marian Pecho
Nominácia hráčov na trojstretnutie proti Zlínskemu a Moravskoslezskému kraju Ostravici

Nominácia r. 2002 na medzinárodné trojstretnutie (12.-13.9.2016) vo formáte *.pdf na stiahnutie

Nominácia r. 2003 na medzinárodné trojstretnutie (12.-13.9.2016) vo formáte *.pdf na stiahnutie

 

Nominácia hráčov výberu KM a ŠF ZsFZ r. 2002 na medzinárodné trojstretnutie proti Zlínskemu a Moravskoslezkému kraju v dňoch 12.-13.9.2016 v Ostravici (ČR)

Hráči:

  • MEGO Patrik (FC Nitra)
  • OLLARI Zsombor (DAC D. Streda)
  • LAŠŠU Mário (Slovan Galanta)
  • ZÁBOJNÍK Jakub (FC Nitra)
  • BARANOVIČ Filip (FC Nitra)
  • KRUĽÁK Simon (ViOn Z. Moravce)
  • HÁDEK Ivan (ViOn Z. Moravce)
  • MATEJKA Dávid (MŠK Púchov)
  • RENCES Zoltán (DAC D. Streda)
  • LIGÁS Ľubomír (FK Senica)
  • DRUGA Boris (FC Nitra)
  • DROZDA Erik (Spartak Trnava)
  • BŐGI Ferenc (DAC D. Streda)
  • KOVÁCS Sebastián (Duslo Šaľa)
  • ŠEVČÍK Miloš (Spartak Trnava)
  • BUCHEL Jakub (FK Senica)

 

Náhradníci:

  • KUKUČKA Michal (AS Trenčín)
  • HROTKO Patrik (Slovan Galanta)
  • FILKORN Martin (Baník Horná Nitra)
  • REŠETKA Pavol (MŠK Púchov)
  • STANEK Marek (Spartak Trnava)
  • DROBENA Martin (Spartak Trnava)
  • BUCHEL Filip (FK Senica)
  • MESKO Timotej (ViOn Zlaté Moravce)

 

Realizačný team:

  • Hlavný vedúci: HÁDEK Ivan
  • Tréner 1: BALLA Vojtech
  • Tréner 2: VIOLA Vladimír
  • Masér: ZÁBOJNÍK Peter
  • Technický vedúci: PISÁR Ján

 

Nominácia hráčov výberu KM a ŠF ZsFZ r. 2003 na medzinárodné trojstretnutie proti Zlínskemu a Moravskoslezkému kraju v dňoch 12.-13.9.2016 v Ostravici (ČR)

Hráči:

  • BOBOŠÍK Oliver (AS Trenčín)
  • SZOLGAI Máté (DAC Dun. Streda)
  • SZÖGYI Erik (DAC Dun. Streda)
  • MAGYARICS Gábor (DAC Dun. Streda)
  • BINDICS Erik (DAC Dun. Streda)
  • ŠIKULA Nicolas (AS Trenčín)
  • MORI Matúš (FC Nitra)
  • KOTLÁR Thomas (Spartak Trnava)
  • NEŠTRÁK Nikolas (FC Nitra)
  • HREBÍČEK Tomáš (Lokomotíva Trnava)
  • PÁNIS Patrik (FC Nitra)
  • VALO Oliver (FC Nitra)
  • ŠVEC Marek (DAC Dun. Streda)
  • TVRDÍK Christopher Jozef (FC Nitra)
  • TOMÁNEK Stanislav (Lokomotíva Trnava)
  • GERŠI Kristián (FC Nitra)

 

Náhradníci:

  • HORVÁTH Attila (DAC Dun. Streda)
  • HOMOLA Adam (ViOn Zlaté Moravce)
  • RÁK Sebastián (ViOn Zlaté Moravce)
  • PÚCHLO Maroš (Spartak Trnava)
  • POMŠAHÁR David (Spartak Trnava)
  • TRNÍK Tomáš (Spartak Trnava)
  • STREČANSKÝ Oliver (Spartak Trnava)
  • CSÓKA Balint (DAC Dun. Streda)
  • POLÁK Ivan (Spartak Trnava)
  • JELENEK Marek (Lokomotíva Trnava)

 

Realizačný team: 

  • Hlavný vedúci: HÁDEK Ivan
  • Tréner 1: LABAY Štefan
  • Tréner 2: PSZOTA Igor
  • Masér: ZÁBOJNÍK Peter
  • Technický vedúci: PISÁR Ján

 

Priniesť si treba: 2x futbalová obuv (lisované kopačky+ kolíkové), chrániče, šľapky, ponožky, tréningovú výstroj (modrú a červenú), hygienické potreby, brankári kompletnú výstroj.

Nutné je priniesť si európsky preukaz poistenca a platný cestovný pas!!!

Prípadné ospravedlnenie nahláste hlavnému vedúcemu na tel.č. 0911 352 340. Za dovoz a odvoz nominovaných hráčov je zodpovedný FK za spolupráce rodičov. Pozvaní sú kluboví tréneri nominovaných hráčov. Cestovné bude preplatené podľa platných smerníc ZsFZ.

 

NOMINAČNÁ LISTINA SLÚŽI AKO OSPRAVEDLNENIE DO ŠKOLY!

           

  • Jozef JAKUŠ, RTM
  • Ivan HÁDEK, vedúci sekretár

 

 

PROGRAM   12.9.2016  (pondelok):

  • do 11:45 hod.: zraz pred štadiónom FC Nitra
  • 12:00 hod.: odchod z Nitry
  • 12:45 hod.: Príchod pred štadión Lokomotíva Trnava (parkovisko pred štadiónom)   
  • 14:00 hod.: Príchod na čerpaciu stanicu SHELL Dubnica nad Váhom
  • 16:30 hod.: Predpokladaný príchod do Ostravice – Hotel Sepetná
  • 18:00 hod.: Večera
  • 19:30 hod.: Meeting
  • 22:00 hod.: Večierka

 

PROGRAM   13 .9.2016  (utorok):

  • 7:30   Budíček
  • 7:45   Raňajky
  • 8:30   Odchod na zápas + príprava na zápas
  • 10:00   Zápas MS KFS – KM ZsFZ U15 (ihrisko TJ Sokol Ostravice) 2x25´
  • 10:00   Zápas MS KFS – KM ZsFZ U14 (ihrisko Beskyd Čeladná) 2x25´
  • 12:45   Zápas Zlínsky KFS – KM ZsFZ U15 (TJ Sokol Ostravice) 2x25´
  • 12:45   Zápas Zlínsky KFS – KM ZsFZ U14 (Beskyd Čeladná) 2x25´
  • 14:30   Spoločný obed + balíčky na cestu
  • 18:30   Predpokladaný príchod do Nitry
image
Prečítané: 732x