31.07.2016, Marian Pecho

Nominácia r. 2002 na predvýber do Zlatých Moraviec 8.-10.8.2016

31.07.2016, Marian Pecho

Nominácia hráčov výberu ZsFZ r. 2002 (8.-10.8.2016) vo formáte *.pdf na stiahnutie 

 

Nominácia hráčov výberu ZsFZ r. 2002 na predvýber v rámci projektu PPT (pred Memoriálom Gejzu Princa 2016)  v dňoch 8. – 10.8.2016 v Zlatých Moravciach.

 

Hráči:

  • SABO Viktor (FC Nitra)
  • VLASÁK Simon (FC Nitra)
  • MICHALKA Matúš (FC Nitra)
  • NABOUT About Karim (FC Nitra)
  • JAVRO Alex (FC Nitra)
  • MEGO Patrik (FC Nitra)
  • DRUGA Boris (FC Nitra)
  • NEBYLA Sebastián (Spartak Trnava)

ŠEVČÍK Miloš (Spartak Trnava)

  • SEKERA Milan (Spartak Trnava)
  • BALAŽOVIČ Jakub (Spartak Trnava)
  • MEGO Kristián (Spartak Trnava)
  • REPA Matúš (Spartak Trnava)
  • POLÁČEK Krištof (AS Trenčín)
  • PLŠEK Kristián (AS Trenčín)
  • SIVOŇ Adrián (AS Trenčín)
  • ŠIMLOVIČ Tomáš (AS Trenčín)
  • VYLETEL Martin (FK Senica)
  • BUCHEL Filip (FK Senica)
  • CHROPOVSKÝ Matúš (FK Senica)
  • DROZDA Erik (FK Senica)
  • HERMAN Mário (DAC Dunajská Streda)
  • FEKETE Gábor (DAC Dunajská Streda)
  • DROBENA Martin (Spartak Trnava)
  • VRŠKA Erik (Spartak Trnava)

 

Náhradníci:

  • KUKUČKA Michal (AS Trenčín)
  • BÖGI Ferenc (DAC Dunajská Streda) 
  • VAŇOVIČ Frederik (AS Trenčín)
  • VALKO Oliver (FC Nitra)
  • RENCES Zoltán (DAC Dunajská Streda)
  • JEDINÁK Patrik (FK Senica)
  • KUKUČKA Michal (AS Trenčín)
  • BÖGI Ferenc (DAC Dunajská Streda)
  • VAŇOVIČ Frederik (AS Trenčín)
  • VALKO Oliver (FC Nitra)
  • RENCES Zoltán (DAC Dunajská Streda)
  • JEDINÁK Patrik (FK Senica)

 

Realizačný tím:

  • Hlavný vedúci:  JAKUŠ Jozef
  • Tréner 1: KIJAČIK Michal
  • Tréner 2: GUNDA Peter
  • Tréner brankárov: MESÁROŠ Igor
  • Masér:  POKORNÝ Ladislav                     
  • Technický vedúci: PISÁR Ján     

 

Nominovaní hráči a realizačný tím sa dostavia dňa 8.8.2016 (pondelok) do 09.00 hod. do zariadenia hotela ViOn v Zlatých Moravciach. Ukončenie je plánované 10.8.2016 cca (streda) do 13.30 hod.

Priniesť si treba: 2x futbalová obuv (lisované kopačky, kolíkové kopačky) chrániče, šľapky, plavky, ponožky, hygienické potreby, teplákovú súpravu, brankári kompletnú výstroj. Nutné je priniesť si preukaz poistenca!!!

Prípadné ospravedlnenie nahláste hlavnému vedúcemu na tel.č. 0902/937 056, 0904/248 851

Za dovoz a odvoz nominovaných hráčov je zodpovedný FK za spolupráce rodičov. Pozvaní sú kluboví tréneri nominovaných hráčov. Cestovné bude preplatené podľa platných smerníc ZsFZ

 

 

PROGRAM  8.8.2016 (pondelok):

  • do 09:00 hod.     zraz hotel ViOn Zlaté Moravce
  • 10:00     Tréning
  • 12:00     Obed
  • 15:30     Tréning
  • 17:00     Regenerácia
  • 19:00     Večera
  • 20:00     Meeting
  • 22:00     Večierka

 

9.8.2016 (utorok)

  • 08:00     Raňajky
  • 09:30     Tréning
  • 11:30     Obed
  • 15:00     Tréning
  • 16:30     Regenerácia
  • 18:30     Večera
  • 20:00     Meeting
  • 22:00     Večierka

 

10.8.2016 (streda)

  • 7:45    Raňajky
  • 10.00     Zápas Výber ZsFZ – FC Nitra U16
  • 12.30     Obed, vyhodnotenie a ukončenie akcie
image
Prečítané: 723x