24.05.2016, Marian Pecho

Nominácia Výberu U13 na zraz 1.6.2016

24.05.2016, Marian Pecho
Nominácia Výberu hráčov r.2003 na prípravný zraz v rámci PPT projektu

Nominácia Výberu hráčov r.2003 na prípravný zraz v rámci PPT projektu vo formáte *.pdf na stiahnutie

 

Nominácia hráčov r. 2003 na prípravný zraz (pred LFS) dňa 1.6.2016 v Zlatých Moravciach – CALEX (v rámci PPT projektu)

Hráči:

  • ŠMATLÁK Marián, FC Nitra
  • POMŠAHÁR David, Spartak Trnava
  • TOMÁŠEK Samuel, FC Nitra
  • WEISENPACHER Filip, Spartak Trnava
  • KUDLIČKA Timotej, FC Nitra
  • PÚCHLO Maroš, Spartak Trnava
  • NEŠTRÁK Nikolas, FC Nitra
  • KUKUČ Alan, Spartak Trnava
  • TVRDÍK Jozef Christopher, FC Nitra
  • DEMITRA Lucas, AS Trenčín
  • VALO Oliver, FC Nitra
  • BOBOŠÍK Oliver, AS Trenčín
  • MORI Matúš, FC Nitra
  • MAZANOVSKÝ Urban, AS Trenčín
  • RUMANOVSKÝ Martin, FC Nitra
  • TOMÍK Felix Daniel, AS Trenčín
  • KOVÁČ Šimon, FC Nitra
  • GAŽI Adam, AS Trenčín
  • NAGY Adrián, Slovan Levice
  • ŠEBEŇ Roman, AS Trenčín
  • VINGER Erik, Slovan Levice
  • ŠMULÍK Juraj, AS Trenčín
  • RÁK Sebastián, ViOn Zlaté Moravce
  • VRABLIC Ján, FK Senica
  • ŠVEC Marek, ViOn Zlaté Moravce
  • BANCZI Erik, Slovan Galanta
  • TRNÍK Tomáš, Spartak Trnava
  • BINDICS Erik, DAC Dunajská Streda
  • KOTLÁR Thomas, Spartak Trnava
  • SZÖGYI Erik, DAC Dunajská Streda
  • KARHAN Patrik, Spartak Trnava
  • VARGA Štefan, DAC Dunajská Streda
  • FERDICS Abris Marton, DAC Dunajská Streda
  • ŠIMORKA Mário, FC Baník HN Prievidza & Handlová

 

Náhradníci:

  • MELAGA Martin, Slovan Levice
  • BOGDALÍK Daniel, FK Senica
  • HOMOLA Adam, ViOn Zlaté Moravce
  • KRÁTKY Ľubomír, ViOn Zlaté Moravce
  • HORVÁTH Attila, DAC Dunajská Streda
  • ŠÚTOR Adam, ViOn Zlaté Moravce
  • MIŠO Matej, Spartak Trnava
  • ŠIKULA Nicolas, AS Trenčín
  • SZOLGAI Máté, DAC Dun. Streda
  • HALABRÍN Gabriel, FK Senica
  • HAVLÍK Niko, Spartak Myjava
  • BEKE Bálint, KFC Komárno

 

Realizačný team:

  • Tréner 1: GUNDA Peter
  • Tréner 2: KIJAČIK Michal
  • Tréner 3: JAKUŠ Peter
  • Masér: POKORNÝ Ladislav
  • Technický vedúci: PISÁR Ján

 

Priniesť si treba: 2x futbalová obuv (lisované kopačky+ kolíkové), chrániče, šľapky, ponožky, tréningovú výstroj (modrú alebo červenú), hygienické potreby, brankári kompletnú výstroj. NUTNÉ JE PRINIESŤ SI PREUKAZ POISTENCA!!!

Prípadné ospravedlnenie nahláste hlavnému vedúcemu na tel.č. 0902 937 056 alebo 0911 352 340.

Za dovoz a odvoz nominovaných hráčov je zodpovedný FK za spolupráce rodičov. Pozvaní sú kluboví tréneri nominovaných hráčov. Cestovné bude preplatené podľa platných smerníc ZsFZ.

 

PROGRAM 1.6.2016 (streda):

  • do 12:00 hod. príchod na štadión CALEX Zlaté Moravce
  • 12:30 hod prezentácia, kontrola zdravotného stavu, teoretická príprava
  • 13:00 hod rozcvičenie na zápas (prvky HČJ)
  • 13:30 hod Miniturnaj 3 družstiev
  • 16:00 hod Obed (zariadenie ViOn)
  • 17:00 hod Vyhodnotenie a ukončenie akcie

 

Jozef JAKUŠ, KM - ZsFZ

Ivan HÁDEK, vedúci sekretár ZsFZ

 

V Dubnici nad Váhom 23.05.2016

image
Prečítané: 973x