18.05.2016, Marian Pecho

Prípravné zrazy 16. - 17.5.2016

18.05.2016, Marian Pecho
Informácie KM-ŠF ZsFZ o prípravných zrazoch Výberov U13 a U14 pred medzinárodnými prípravnými stretnutiami

Komisia mládeže a škoského futbalu ZsFZ zorganizovala v dňoch 16. a 17.mája v areáli Mestského štadióna v Zlatých Moravciach prípravné zrazy krajských Výberov U13 (r.nar. 2003) a U14 (r.nar.2002) pred medzinárodnými prípravnými stretnutiami proti Výberom župy  Szekesfeherváru, ktoré sa odohrajú 25.5.2016 v Gabčíkove (U13) a vo Vrakuni (U14).

Infromácie o zrazoch nám poskytol Jozef Jakuš, predseda KMaŠF ZsFZ:

"Zraz, ktorý sa konal 16.5.2016 (r.2003) bol zložený z hráčov, ktorí boli vybraní trénermi z prebiehajúceho PPT projektu. Každý ObFZ mal navrhnúť 3-4 najlepších jednotlivcov, z ktorých sme si potom vybrali podľa postov konečnú nomináciu. Prakticky prvý krát sa stalo, že bola taká vysoká účasť. Chlapci mali počas tréningu veľkú snahu sa ukázať v čo najlepšom svetle, no samozrejme sa prejavili popri pozitívnych zručností aj tie negatívne (najmä práca s loptou a problémy s koordináciou). V tejto kategórii ide stále o otvorený proces, v ktorom chceme ešte vyskúšať ďalších 15-20 hráčov z tohto projektu. Jeden z hráčov, ktorí boli na tomto prípravnom zraze sa napokon dostal aj do nominácie (ako náhradník - Banczi Erik) na zápas proti maďarskej župe.  

V prípade prípravného zrazu KM a ŠF ZsFZ ročníku 2002, ktorý bol 17.5.2016 šlo o akciu pred prípravným zápasom s maďarskou župou (25.5.2016). Veľmi ma sklamal prístup niektorých klubov a nominovaných hráčov, ktorí bez ospravedlnenia neprišli na zraz. Nakoľko sa jedná v podstate stále o tie isté kluby - Lokomotíva Trnava, MFK Topoľčany, ČFK Nitra či MFK Skalica - mali by sa vyvodiť určité disciplinárne dôsledky." 

 

Hráči, ktorí sa zrazov zúčastnili:

 • U13 (2003): HORVÁTH Attila (DAC Dun. Streda), HORVÁTH Michal (Nitrianske Rudno), GUTH Róbert (FK Chrenová), VIENER Erik (AFC Nové Mesto), SEBOK Jakub (FKM Nové Zámky), ŠTEFÁNEK Filip (FKS Nemšová), DANIŠ Jakub (Iskra Nováky), MOKRÁŠ Michal (MŠK Považská Bystrica), HÚDEK Adam (FKS Nemšová), GAVALEC Samuel (ŠKF Sereď), BANCZI Erik (Slovan Galanta), PALČEK Adam (FK Košeca), GOMBÁRIK Samuel (ŠKF Sereď), SEIDL Tomáš (FK Oslany), MOLNÁR Jozef (FC Kalinčiakovo), MACHÁČ David (FK Chrenová), HOMOLA Adam (Juventus Levice), HORVÁTH Samuel (FKM Nové Zámky), KULICH Roland (FKM Nové Zámky), ANTONI Patrik (FK Chrenová) , TÁNCOŠ Pavol (KFC Komárno), VÍGH Csaba (Slovan Galanta), VALIGURA Peter (MFK Topoľčany), DRGOŇA Filip (FK Chrenová)
 • POLÁČEK Krištof (MFK Dubnica), HAUSLEITNER Gabriel (FKM Nové Zámky), ŠTIBLÁRIK Erik (MFK Dubnica), HÁDEK Ivan (FC Nitra), ŠVEC Alexander (ViOn Zlaté Moravce), ČERNÁK Peter (FKM Nové Zámky), SLIVKA Adam (MFK Dubnica), CHUDÝ Lukáš (ViOn Zlaté Moravce), ČIERNIK Fabián (FK Púchov), ZÁHORSKÝ Peter (FK Iskra Nováky), ŠTEFČIK Jakub (Výčapy Opatovce), KUPEC Teo (ŠKF Sereď), BŐGI Ferenc (DAC Dun. Streda), REBO Dávid (ViOn Zlaté Moravce), MUJKOŠ Filip (Baník Horná Nitra), VARGA Matúš (ViOn Zlaté Moravce), POLIAK Marcus (Baník Horná Nitra), PECHO Pavol (ŠK Šurany)

 

Realizačný team pracoval v zložení:

U13:

 • Hlavný vedúci: JAKUŠ Jozef
 • Tréner 1: LABAY Štefan
 • Tréner 2: RANINEC Dušan 
 • Tréner brankárov: KIJAČIK Michal
 • Masér: JURENA Jozef
 • Vedúci mužstva: PISÁR Ján

U14:

 • Vedúci akcie Jozef JAKUŠ
 • Tréner č.1 Martin ČULÁK
 • Tréner č.2 Vojtech BALLA
 • Tréner brankárov Michal KIJAČIK
 • Zdravotník Jozef JURENA
 • Technický vedúci Ján PISÁR

 

 

Fotogalériu z prírpavného zrazu nájdete pokliknutí na tento odkaz.

image
Prečítané: 678x