Výber ZsFZ U15 na turnaji Moravia Danubia CUP 2017

29.09.2017, Iveta Šodelová

Naši chlapci reprezentovali ZsFZ v dňoch 25.-27.9.2017 na medzinárodnom turnaji Moravia Danubia CUP 2017 v Brne a okolí v kategórii U15.   Na výborne obsadenom turnaji sme skončili poslední a aj keď nám chýbalo 13 hráčov z úspešného kádra r.2003, ktorý trikrát v rade triumfoval na Regionálnych turnajoch sme mali obstát lepšie. Chlapci nenaplnili očakávania, ale snaha sa im uprieť nedá. Patrí im samozrejme poďakovanie. 

Výsledky našich reprezentantov: 

Výber ZsFZ - JM KFS 2:3 /1:1/ Gaži, Brezanský 

Zápas sme prehrali veľmi nešťastne gólom v posledných minútach. Tak ako sme prehrali, sme ho mohli aj vyhrať ale výrazne sme zlyhali v koncovke.

Výber ZsFZ - Výber Beograd 0:2 /0:1/ 

Proti silnému súperovi sme ťahali za kratší koniec, góly sme inkasovali z dvoch šancí súpera a my naopak svoje šance nevyužili. Opäť sme neuspeli v koncovke.

Výber ZsFZ - Výber BFZ  1:2 /0:2/  Šebeň

Ani v poslednom zápase na turnaji sme nedokázali súpera zdolať pričom sme k tomu boli zo všetkých zápasov najbližšie. 

Michal Kijačik tréner výberu ZsFZ: Chlapci si vyskúšali medzinárodnú konfrontáciu ktorá im veľmi pomôže do budúcnosti. Sami videli o čom to je. Prakticky nulová efektivita zakončenia aj v tých najvyloženejších šanciach len potvrdila naše posledné miesto na turnaji, kde sme podľa môjho názoru ale herne nepatrili. Za profesionálny prístup a hladký priebeh celej akcie patrí členom realizačnému teamu poďakovanie.       

image
image
image
Prečítané: 293x