V. liga Západ U19
1. kolo | 04.08.2018 17:00:00
400669 | 04.08.2018 17:00
400669 04.08.2018 17:00 OFK Mokrý Háj 0 : 2 ŠK Slávia Zeleneč
400671 | 04.08.2018 17:00
400671 04.08.2018 17:00 OŠK Smolenice 5 : 1 OŠK Rohov
400668 | 05.08.2018 14:30
400668 05.08.2018 14:30 FK AŠK SLÁVIA Trnava 3 : 0 TJ Družstevník Unín
400672 | 22.08.2018 17:00
400672 22.08.2018 17:00 TJ Iskra - Horné Orešany 5 : 5 TJ NAFTA GBELY
400670 | 22.08.2018 18:30
400670 22.08.2018 18:30 FC Družstevník Rybky 0 : 1 SFC Kopánka
2. kolo | 11.08.2018 17:00:00
400674 | 11.08.2018 12:00
400674 11.08.2018 12:00 OŠK Rohov 4 : 1 TJ Iskra - Horné Orešany
400673 | 11.08.2018 17:00
400673 11.08.2018 17:00 TJ Družstevník Unín 2 : 1 TJ NAFTA GBELY
400675 | 11.08.2018 17:00
400675 11.08.2018 17:00 SFC Kopánka 3 : 0 OŠK Smolenice
400676 | 11.08.2018 17:00
400676 11.08.2018 17:00 OFK Mokrý Háj 1 : 1 FC Družstevník Rybky
400677 | 12.08.2018 10:30
400677 12.08.2018 10:30 FK AŠK SLÁVIA Trnava 4 : 2 ŠK Slávia Zeleneč
3. kolo | 18.08.2018 17:00:00
400678 | 18.08.2018 17:00
400678 18.08.2018 17:00 TJ Družstevník Unín 1 : 0 ŠK Slávia Zeleneč
400680 | 18.08.2018 17:00
400680 18.08.2018 17:00 OŠK Smolenice 5 : 1 OFK Mokrý Háj
400681 | 18.08.2018 17:00
400681 18.08.2018 17:00 TJ Iskra - Horné Orešany 0 : 3 SFC Kopánka
400679 | 19.08.2018 14:00
400679 19.08.2018 14:00 FC Družstevník Rybky 3 : 5 FK AŠK SLÁVIA Trnava
400682 | 19.08.2018 14:30
400682 19.08.2018 14:30 TJ NAFTA GBELY 2 : 1 OŠK Rohov
4. kolo | 25.08.2018 17:00:00
400683 | 25.08.2018 17:00
400683 25.08.2018 17:00 TJ Družstevník Unín 0 : 0 OŠK Rohov
400684 | 25.08.2018 17:00
400684 25.08.2018 17:00 SFC Kopánka 3 : 4 TJ NAFTA GBELY
400685 | 25.08.2018 17:00
400685 25.08.2018 17:00 OFK Mokrý Háj 2 : 6 TJ Iskra - Horné Orešany
400687 | 25.08.2018 17:00
400687 25.08.2018 17:00 FC Družstevník Rybky 6 : 0 ŠK Slávia Zeleneč
400686 | 26.08.2018 10:30
400686 26.08.2018 10:30 FK AŠK SLÁVIA Trnava 5 : 2 OŠK Smolenice
5. kolo | 01.09.2018 16:00:00
400689 | 01.09.2018 16:00
400689 01.09.2018 16:00 OŠK Smolenice 7 : 1 ŠK Slávia Zeleneč
400690 | 01.09.2018 16:00
400690 01.09.2018 16:00 TJ Iskra - Horné Orešany 3 : 4 FK AŠK SLÁVIA Trnava
400692 | 02.09.2018 12:00
400692 02.09.2018 12:00 OŠK Rohov 4 : 1 SFC Kopánka
400688 | 02.09.2018 13:00
400688 02.09.2018 13:00 FC Družstevník Rybky 2 : 1 TJ Družstevník Unín
400691 | 02.09.2018 13:30
400691 02.09.2018 13:30 TJ NAFTA GBELY 7 : 0 OFK Mokrý Háj
6. kolo | 08.09.2018 16:00:00
400693 | 08.09.2018 16:00
400693 08.09.2018 16:00 TJ Družstevník Unín 3 : 1 SFC Kopánka
400694 | 08.09.2018 16:00
400694 08.09.2018 16:00 OFK Mokrý Háj 0 : 2 OŠK Rohov
400695 | 09.09.2018 10:30
400695 09.09.2018 10:30 FK AŠK SLÁVIA Trnava 3 : 0 TJ NAFTA GBELY
400697 | 09.09.2018 13:00
400697 09.09.2018 13:00 FC Družstevník Rybky 0 : 6 OŠK Smolenice
400696 | 09.09.2018 13:30
400696 09.09.2018 13:30 ŠK Slávia Zeleneč 12 : 2 TJ Iskra - Horné Orešany
7. kolo | 15.09.2018 16:00:00
400699 | 15.09.2018 13:30
400699 15.09.2018 13:30 TJ Iskra - Horné Orešany 5 : 0 FC Družstevník Rybky
400698 | 15.09.2018 15:30
400698 15.09.2018 15:30 OŠK Smolenice 5 : 0 TJ Družstevník Unín
400702 | 15.09.2018 15:30
400702 15.09.2018 15:30 SFC Kopánka 5 : 0 OFK Mokrý Háj
400701 | 16.09.2018 12:30
400701 16.09.2018 12:30 OŠK Rohov 3 : 1 FK AŠK SLÁVIA Trnava
400700 | 16.09.2018 13:00
400700 16.09.2018 13:00 TJ NAFTA GBELY 1 : 2 ŠK Slávia Zeleneč
8. kolo | 22.09.2018 15:00:00
400703 | 22.09.2018 15:30
400703 22.09.2018 15:30 TJ Družstevník Unín 1 : 0 OFK Mokrý Háj
400707 | 22.09.2018 15:30
400707 22.09.2018 15:30 OŠK Smolenice 5 : 3 TJ Iskra - Horné Orešany
400704 | 23.09.2018 10:30
400704 23.09.2018 10:30 FK AŠK SLÁVIA Trnava 0 : 4 SFC Kopánka
400706 | 23.09.2018 12:30
400706 23.09.2018 12:30 FC Družstevník Rybky 1 : 6 TJ NAFTA GBELY
400705 | 23.09.2018 13:00
400705 23.09.2018 13:00 ŠK Slávia Zeleneč 0 : 1 OŠK Rohov
9. kolo | 29.09.2018 15:00:00
400710 | 29.09.2018 10:00
400710 29.09.2018 10:00 OŠK Rohov 4 : 1 FC Družstevník Rybky
400711 | 29.09.2018 15:30
400711 29.09.2018 15:30 SFC Kopánka 4 : 0 ŠK Slávia Zeleneč
400712 | 29.09.2018 15:30
400712 29.09.2018 15:30 OFK Mokrý Háj 0 : 7 FK AŠK SLÁVIA Trnava
400708 | 30.09.2018 11:00
400708 30.09.2018 11:00 TJ Iskra - Horné Orešany 2 : 2 TJ Družstevník Unín
400709 | 30.09.2018 13:00
400709 30.09.2018 13:00 TJ NAFTA GBELY 6 : 4 OŠK Smolenice
10. kolo | 06.10.2018 14:30:00
400713 | 06.10.2018 14:30
400713 06.10.2018 14:30 TJ Družstevník Unín 0 : 0 FK AŠK SLÁVIA Trnava
400715 | 06.10.2018 14:30
400715 06.10.2018 14:30 SFC Kopánka 5 : 0 FC Družstevník Rybky
400716 | 06.10.2018 14:30
400716 06.10.2018 14:30 OŠK Rohov 3 : 0 OŠK Smolenice
400717 | 06.10.2018 14:30
400717 06.10.2018 14:30 TJ NAFTA GBELY 6 : 0 TJ Iskra - Horné Orešany
400714 | 07.10.2018 12:00
400714 07.10.2018 12:00 ŠK Slávia Zeleneč 1 : 1 OFK Mokrý Háj
11. kolo | 13.10.2018 14:30:00
400719 | 13.10.2018 14:30
400719 13.10.2018 14:30 TJ Iskra - Horné Orešany 1 : 3 OŠK Rohov
400720 | 13.10.2018 14:30
400720 13.10.2018 14:30 OŠK Smolenice 5 : 4 SFC Kopánka
400718 | 14.10.2018 12:00
400718 14.10.2018 12:00 TJ NAFTA GBELY 2 : 1 TJ Družstevník Unín
400722 | 14.10.2018 12:00
400722 14.10.2018 12:00 ŠK Slávia Zeleneč 3 : 1 FK AŠK SLÁVIA Trnava
400721 | 30.10.2018 10:00
400721 30.10.2018 10:00 FC Družstevník Rybky 1 : 0 OFK Mokrý Háj
12. kolo | 20.10.2018 14:00:00
400725 | 20.10.2018 14:00
400725 20.10.2018 14:00 OFK Mokrý Háj 2 : 3 OŠK Smolenice
400726 | 20.10.2018 14:00
400726 20.10.2018 14:00 SFC Kopánka 3 : 2 TJ Iskra - Horné Orešany
400727 | 20.10.2018 14:00
400727 20.10.2018 14:00 OŠK Rohov 1 : 1 TJ NAFTA GBELY
400724 | 21.10.2018 10:30
400724 21.10.2018 10:30 FK AŠK SLÁVIA Trnava 7 : 1 FC Družstevník Rybky
400723 | 21.10.2018 11:00
400723 21.10.2018 11:00 ŠK Slávia Zeleneč 1 : 1 TJ Družstevník Unín
13. kolo | 27.10.2018 14:00:00
400728 | 27.10.2018 14:00
400728 27.10.2018 14:00 OŠK Rohov 2 : 1 TJ Družstevník Unín
400730 | 27.10.2018 14:00
400730 27.10.2018 14:00 TJ Iskra - Horné Orešany 6 : 2 OFK Mokrý Háj
400731 | 27.10.2018 14:00
400731 27.10.2018 14:00 OŠK Smolenice 3 : 3 FK AŠK SLÁVIA Trnava
400729 | 28.10.2018 11:00
400729 28.10.2018 11:00 TJ NAFTA GBELY 2 : 1 SFC Kopánka
400732 | 28.10.2018 11:00
400732 28.10.2018 11:00 ŠK Slávia Zeleneč 5 : 1 FC Družstevník Rybky
14. kolo | 03.11.2018 13:30:00
400737 | 03.11.2018 10:30
400737 03.11.2018 10:30 SFC Kopánka 3 : 1 OŠK Rohov
400733 | 03.11.2018 13:30
400733 03.11.2018 13:30 TJ Družstevník Unín 2 : 2 FC Družstevník Rybky
400736 | 03.11.2018 13:30
400736 03.11.2018 13:30 OFK Mokrý Háj 0 : 3 TJ NAFTA GBELY
400735 | 04.11.2018 10:30
400735 04.11.2018 10:30 FK AŠK SLÁVIA Trnava 8 : 2 TJ Iskra - Horné Orešany
400734 | 04.11.2018 11:00
400734 04.11.2018 11:00 ŠK Slávia Zeleneč 1 : 3 OŠK Smolenice
15. kolo | 23.03.2019 15:00:00
400738 | 23.03.2019 15:00
400738 23.03.2019 15:00 SFC Kopánka 5 : 0 TJ Družstevník Unín
400739 | 23.03.2019 15:00
400739 23.03.2019 15:00 OŠK Rohov 1 : 0 OFK Mokrý Háj
400740 | 23.03.2019 15:00
400740 23.03.2019 15:00 TJ NAFTA GBELY 1 : 5 FK AŠK SLÁVIA Trnava
400741 | 23.03.2019 15:00
400741 23.03.2019 15:00 TJ Iskra - Horné Orešany 0 : 3 ŠK Slávia Zeleneč
400742 | 23.03.2019 15:00
400742 23.03.2019 15:00 OŠK Smolenice 3 : 2 FC Družstevník Rybky
16. kolo | 30.03.2019 15:00:00
400743 | 30.03.2019 15:00
400743 30.03.2019 15:00 TJ Družstevník Unín 1 : 3 OŠK Smolenice
400747 | 30.03.2019 15:00
400747 30.03.2019 15:00 OFK Mokrý Háj 0 : 9 SFC Kopánka
400746 | 31.03.2019 10:30
400746 31.03.2019 10:30 FK AŠK SLÁVIA Trnava 4 : 0 OŠK Rohov
400744 | 31.03.2019 12:00
400744 31.03.2019 12:00 FC Družstevník Rybky 4 : 2 TJ Iskra - Horné Orešany
400745 | 31.03.2019 12:30
400745 31.03.2019 12:30 ŠK Slávia Zeleneč 1 : 1 TJ NAFTA GBELY
17. kolo | 06.04.2019 15:30:00
400748 | 06.04.2019 15:30
400748 06.04.2019 15:30 OFK Mokrý Háj 0 : 5 TJ Družstevník Unín
400749 | 06.04.2019 15:30
400749 06.04.2019 15:30 SFC Kopánka 4 : 0 FK AŠK SLÁVIA Trnava
400750 | 06.04.2019 15:30
400750 06.04.2019 15:30 OŠK Rohov 2 : 1 ŠK Slávia Zeleneč
400751 | 06.04.2019 15:30
400751 06.04.2019 15:30 TJ NAFTA GBELY 6 : 1 FC Družstevník Rybky
400752 | 07.04.2019 13:00
400752 07.04.2019 13:00 TJ Iskra - Horné Orešany 1 : 6 OŠK Smolenice
18. kolo | 13.04.2019 15:30:00
400755 | 12.04.2019 17:00
400755 12.04.2019 17:00 FC Družstevník Rybky 1 : 1 OŠK Rohov
400757 | 13.04.2019 10:30
400757 13.04.2019 10:30 FK AŠK SLÁVIA Trnava 15 : 0 OFK Mokrý Háj
400753 | 13.04.2019 15:30
400753 13.04.2019 15:30 TJ Družstevník Unín 3 : 0 TJ Iskra - Horné Orešany
400754 | 13.04.2019 15:30
400754 13.04.2019 15:30 OŠK Smolenice 1 : 1 TJ NAFTA GBELY
400756 | 14.04.2019 13:00
400756 14.04.2019 13:00 ŠK Slávia Zeleneč 0 : 1 SFC Kopánka
19. kolo | 20.04.2019 16:00:00
400758 | 18.04.2019 17:30
400758 18.04.2019 17:30 FK AŠK SLÁVIA Trnava 10 : 1 TJ Družstevník Unín
400761 | 19.04.2019 12:00
400761 19.04.2019 12:00 OŠK Smolenice 0 : 1 OŠK Rohov
400759 | 20.04.2019 13:30
400759 20.04.2019 13:30 ŠK Slávia Zeleneč 6 : 0 OFK Mokrý Háj
400762 | 20.04.2019 16:00
400762 20.04.2019 16:00 TJ Iskra - Horné Orešany 0 : 11 TJ NAFTA GBELY
400760 | 21.04.2019 13:00
400760 21.04.2019 13:00 FC Družstevník Rybky 1 : 2 SFC Kopánka
20. kolo | 27.04.2019 16:00:00
400767 | 27.04.2019 10:30
400767 27.04.2019 10:30 FK AŠK SLÁVIA Trnava 3 : 2 ŠK Slávia Zeleneč
400763 | 27.04.2019 16:00
400763 27.04.2019 16:00 TJ Družstevník Unín 2 : 2 TJ NAFTA GBELY
400765 | 27.04.2019 16:00
400765 27.04.2019 16:00 SFC Kopánka 4 : 1 OŠK Smolenice
400766 | 27.04.2019 16:00
400766 27.04.2019 16:00 OFK Mokrý Háj 6 : 1 FC Družstevník Rybky
400764 | 28.04.2019 10:00
400764 28.04.2019 10:00 OŠK Rohov 2 : 0 TJ Iskra - Horné Orešany
21. kolo | 04.05.2019 16:30:00
400769 | 05.05.2019 13:30
400769 05.05.2019 13:30 FC Družstevník Rybky 1 : 7 FK AŠK SLÁVIA Trnava
400772 | 05.05.2019 13:30
400772 05.05.2019 13:30 TJ NAFTA GBELY 4 : 1 OŠK Rohov
400771 | 05.05.2019 14:00
400771 05.05.2019 14:00 TJ Iskra - Horné Orešany 0 : 4 SFC Kopánka
400770 | 08.05.2019 13:00
400770 08.05.2019 13:00 OŠK Smolenice 1 : 0 OFK Mokrý Háj
400768 | 07.06.2019 18:00
400768 07.06.2019 18:00 ŠK Slávia Zeleneč 5 : 1 TJ Družstevník Unín
22. kolo | 11.05.2019 16:30:00
400773 | 11.05.2019 16:30
400773 11.05.2019 16:30 TJ Družstevník Unín 1 : 4 OŠK Rohov
400774 | 11.05.2019 16:30
400774 11.05.2019 16:30 SFC Kopánka 3 : 0 TJ NAFTA GBELY
400775 | 11.05.2019 16:30
400775 11.05.2019 16:30 OFK Mokrý Háj 5 : 2 TJ Iskra - Horné Orešany
400776 | 12.05.2019 10:30
400776 12.05.2019 10:30 FK AŠK SLÁVIA Trnava 10 : 0 OŠK Smolenice
400777 | 12.05.2019 14:00
400777 12.05.2019 14:00 ŠK Slávia Zeleneč 6 : 1 FC Družstevník Rybky
23. kolo | 18.05.2019 17:00:00
400782 | 18.05.2019 17:00
400782 18.05.2019 17:00 OŠK Rohov 1 : 7 SFC Kopánka
400779 | 18.05.2019 17:15
400779 18.05.2019 17:15 OŠK Smolenice 1 : 0 ŠK Slávia Zeleneč
400781 | 19.05.2019 13:00
400781 19.05.2019 13:00 TJ NAFTA GBELY 14 : 1 OFK Mokrý Háj
400778 | 19.05.2019 14:00
400778 19.05.2019 14:00 FC Družstevník Rybky 3 : 1 TJ Družstevník Unín
400780 | 19.05.2019 14:30
400780 19.05.2019 14:30 TJ Iskra - Horné Orešany 0 : 2 FK AŠK SLÁVIA Trnava
24. kolo | 25.05.2019 17:00:00
400785 | 26.05.2019 10:30
400785 26.05.2019 10:30 FK AŠK SLÁVIA Trnava 2 : 1 TJ NAFTA GBELY
400787 | 26.05.2019 14:00
400787 26.05.2019 14:00 FC Družstevník Rybky 2 : 0 OŠK Smolenice
400783 | 26.05.2019 14:30
400783 26.05.2019 14:30 TJ Družstevník Unín 2 : 8 SFC Kopánka
400786 | 26.05.2019 14:30
400786 26.05.2019 14:30 ŠK Slávia Zeleneč 9 : 1 TJ Iskra - Horné Orešany
400784 | 29.05.2019 17:00
400784 29.05.2019 17:00 OFK Mokrý Háj 3 : 1 OŠK Rohov
25. kolo | 01.06.2019 17:00:00
400789 | 08.05.2019 14:30
400789 08.05.2019 14:30 TJ Iskra - Horné Orešany 3 : 0 FC Družstevník Rybky
400790 | 01.06.2019 17:00
400790 01.06.2019 17:00 TJ NAFTA GBELY 4 : 0 ŠK Slávia Zeleneč
400791 | 01.06.2019 17:00
400791 01.06.2019 17:00 OŠK Rohov 0 : 4 FK AŠK SLÁVIA Trnava
400788 | 02.06.2019 14:00
400788 02.06.2019 14:00 OŠK Smolenice 2 : 0 TJ Družstevník Unín
400792 | 04.06.2019 17:00
400792 04.06.2019 17:00 SFC Kopánka 3 : 0 OFK Mokrý Háj
26. kolo | 08.06.2019 17:00:00
400793 | 08.06.2019 17:00
400793 08.06.2019 17:00 TJ Družstevník Unín 5 : 1 OFK Mokrý Háj
400797 | 08.06.2019 17:00
400797 08.06.2019 17:00 OŠK Smolenice 3 : 0 TJ Iskra - Horné Orešany
400794 | 09.06.2019 10:30
400794 09.06.2019 10:30 FK AŠK SLÁVIA Trnava 1 : 1 SFC Kopánka
400796 | 09.06.2019 14:00
400796 09.06.2019 14:00 FC Družstevník Rybky 4 : 10 TJ NAFTA GBELY
400795 | 09.06.2019 14:30
400795 09.06.2019 14:30 ŠK Slávia Zeleneč 7 : 0 OŠK Rohov
27. kolo | 15.06.2019 17:00:00
400801 | 13.06.2019 17:00
400801 13.06.2019 17:00 SFC Kopánka 9 : 0 ŠK Slávia Zeleneč
400802 | 14.06.2019 17:00
400802 14.06.2019 17:00 OFK Mokrý Háj 0 : 9 FK AŠK SLÁVIA Trnava
400798 | 15.06.2019 17:00
400798 15.06.2019 17:00 TJ Iskra - Horné Orešany 1 : 3 TJ Družstevník Unín
400799 | 15.06.2019 17:00
400799 15.06.2019 17:00 TJ NAFTA GBELY 6 : 0 OŠK Smolenice
400800 | 16.06.2019 12:00
400800 16.06.2019 12:00 OŠK Rohov 2 : 1 FC Družstevník Rybky
Tabuľka V. liga D U19 Západ ZsFZ - V. liga Západ U19

    Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 SFC Kopánka 27 21 1 5 101:27 64 10 25 0
2 FK AŠK SLÁVIA Trnava 27 20 3 4 123:37 63 9 21 0
3 TJ NAFTA GBELY 27 16 5 6 107:45 53 8 14 0
4 OŠK Smolenice 27 16 2 9 74:61 50 7 8 0
5 OŠK Rohov 27 15 3 9 46:50 48 6 9 0
6 ŠK Slávia Zeleneč 27 11 3 13 70:57 36 5 -6 0
7 TJ Družstevník Unín 27 8 6 13 40:65 30 4 -9 0
8 FC Družstevník Rybky 27 6 3 18 41:97 21 3 -21 0
9 TJ Iskra - Horné Orešany 27 4 2 21 48:114 14 2 -28 0
10 OFK Mokrý Háj 27 3 2 22 25:122 11 1 -28 0