08.08.2020 10:00   o 25d14h8m32s
08.08.2020 10:00   o 25d14h8m32s
08.08.2020 10:00   o 25d14h8m32s
08.08.2020 10:00   o 25d14h8m32s
08.08.2020 10:00   o 25d14h8m32s
08.08.2020 10:00   o 25d14h8m32s
08.08.2020 10:00   o 25d14h8m32s
08.08.2020 10:00   o 25d14h8m32s
08.08.2020 10:00   o 25d14h8m32s
08.08.2020 10:00   o 25d14h8m32s
08.08.2020 10:00   o 25d14h8m32s
08.08.2020 10:00   o 25d14h8m32s
08.08.2020 10:00   o 25d14h8m32s
08.08.2020 10:00   o 25d14h8m32s
08.08.2020 12:00   o 25d16h8m32s
08.08.2020 12:00   o 25d16h8m32s
08.08.2020 12:00   o 25d16h8m32s
08.08.2020 12:00   o 25d16h8m32s
08.08.2020 12:00   o 25d16h8m32s
08.08.2020 12:00   o 25d16h8m32s
08.08.2020 12:00   o 25d16h8m32s
08.08.2020 12:00   o 25d16h8m32s
08.08.2020 12:00   o 25d16h8m32s
08.08.2020 12:00   o 25d16h8m32s
08.08.2020 12:00   o 25d16h8m32s
08.08.2020 12:00   o 25d16h8m32s
08.08.2020 12:00   o 25d16h8m32s
08.08.2020 12:00   o 25d16h8m32s
08.08.2020 17:00   o 25d21h8m32s
09.08.2020 17:00   o 26d21h8m32s
09.08.2020 17:00   o 26d21h8m32s
09.08.2020 17:00   o 26d21h8m32s
09.08.2020 17:00   o 26d21h8m32s
09.08.2020 17:00   o 26d21h8m32s
09.08.2020 17:00   o 26d21h8m32s
09.08.2020 17:00   o 26d21h8m32s
09.08.2020 17:00   o 26d21h8m32s
09.08.2020 17:00   o 26d21h8m32s
09.08.2020 17:00   o 26d21h8m32s
09.08.2020 17:00   o 26d21h8m32s
09.08.2020 17:00   o 26d21h8m32s
09.08.2020 17:00   o 26d21h8m32s
09.08.2020 17:00   o 26d21h8m32s
09.08.2020 17:00   o 26d21h8m32s
09.08.2020 17:00   o 26d21h8m32s
Súťaže
TIPOS III. liga Západ (Muži)
III. liga TIPOS, 30. kolo
IV. liga sk.JV ZsFZ (Muži)
IV. liga sk. JV ZsFZ, 30. kolo
13.06.2020 17:00    Prebieha
13.06.2020 17:00    Prebieha
13.06.2020 17:00    Prebieha
13.06.2020 17:00    Prebieha
14.06.2020 17:00    Prebieha
14.06.2020 17:00    Prebieha
14.06.2020 17:00    Prebieha
14.06.2020 17:00    Prebieha
V. liga Východ ZsFZ (Muži)
V. liga Východ, 30. kolo
V. liga Západ ZsFZ (Muži)
V. liga Západ ZsFZ, 22. kolo
III. liga SD U19 ZsFZU19 (Muži)
III. liga U19 ZsFZ, 30. kolo
V. liga D U19 Východ ZsFZU19 (Muži)
V. liga Východ U19 ZsFZ, 30. kolo
13.06.2020 10:30    Prebieha
13.06.2020 13:00    Prebieha
13.06.2020 17:00    Prebieha
13.06.2020 17:00    Prebieha
13.06.2020 17:00    Prebieha
14.06.2020 14:00    Prebieha
14.06.2020 14:00
: 0
14.06.2020 14:00    
  OFK Kolta
(odstúpené)
0
14.06.2020 14:00    Prebieha
V. liga D U19 Stred ZsFZU19 (Muži)
V. liga Stred U19 ZsFZ, 22. kolo
14.06.2020 14:00    Prebieha
14.06.2020 14:00    Prebieha
14.06.2020 14:30    Prebieha
14.06.2020 17:00
: 0

14.06.2020 17:00    
0
14.06.2020 17:00
: 0
14.06.2020 17:00    
  TJ Oponice
(odstúpené)
0
V. liga D U19 Západ ZsFZU19 (Muži)
V.liga U 19 Západ ZsFZ, 20. kolo
V. liga D U19 Juh ZsFZU19 (Muži)
V.liga U 19 Juh ZsFZ, 22. kolo
III. liga MD U17 ZsFZU17 (Muži)
III. liga U17 ZsFZ, 30. kolo
II. liga SŽ U15 ZsFZU15 (Muži)
II. liga SŽ U15 ZsFZ, 30. kolo
III. liga SŽ U15 JV ZsFZU15 (Muži)
Základná časť, 26. kolo
III. liga SŽ U15 SZ ZsFZU15 (Muži)
III. liga SŽ U15 sk. SZ ZsFZ, 27. kolo
13.06.2020 10:00    Prebieha
13.06.2020 10:00    Prebieha
14.06.2020 10:00    Prebieha
14.06.2020 10:00    Prebieha
14.06.2020 10:00    Prebieha
II.liga žiačok ZSFZU15 (Ženy)
II. liga žiačky U15 - ZsFZ, 12. kolo
13.06.2020 17:00
: 0
13.06.2020 17:00    Prebieha
13.06.2020 17:00
: 0
13.06.2020 17:00    Prebieha
II. liga MŽ U13 ZsFZU13 (Muži)
II. liga MŽ U13 ZsFZ, 30. kolo
III. liga MŽ U13 JV ZsFZU13 (Muži)
III. liga MŽ U13 - sk. JV ZsFZ, 26. kolo
III. liga MŽ U13 SZ ZsFZU13 (Muži)
III. liga MŽ U13 sk. SZ ZsFZ, 27. kolo
13.06.2020 12:00    Prebieha
13.06.2020 12:00    Prebieha
14.06.2020 12:00    Prebieha
14.06.2020 12:00    Prebieha
14.06.2020 12:00    Prebieha
Prípravka - U11 - ZsFZU11 (Muži)
ZsFZ U11 Skupina B, 18. kolo
13.06.2020 11:15
: 0
13.06.2020 11:15    Prebieha
13.06.2020 11:15
: 0
13.06.2020 11:15    Prebieha
13.06.2020 11:15    Prebieha
14.06.2020 16:15
: 0
14.06.2020 16:15    Prebieha
Prípravka - U11 - ZsFZU11 (Muži)
ZsFZ U11 Skupina A, 18. kolo
Prípravka - U10 - ZsFZU10 (Muži)
ZsFZ U10 Skupina B, 18. kolo
13.06.2020 10:00
: 0

13.06.2020 10:00    
0
13.06.2020 10:00    Prebieha

13.06.2020 10:00
: 0
13.06.2020 10:00    
0
13.06.2020 10:00    Prebieha
Prípravka - U10 - ZsFZU10 (Muži)
ZsFZ U10 Skupina A, 18. kolo
13.06.2020 10:00
: 0

13.06.2020 10:00    
0
13.06.2020 10:00    Prebieha
13.06.2020 10:00
: 0

13.06.2020 10:00    
0
13.06.2020 10:00
: 0

13.06.2020 10:00    
0
14.06.2020 10:00    Prebieha
Prípravka - U09 - ZsFZU09 (Muži)
ZsFZ U09 Skupina B, 18. kolo
Prípravka - U09 - ZsFZU09 (Muži)
ZsFZ U09 Skupina A, 18. kolo
Komisie
ZsFZ-STK-2019/2020-2912Štartovné za V. ligu Stred
ZsFZ-STK-2019/2020-1919Štartovné za III. ligu Tipos
ZsFZ-STK-2019/2020-1918Štartovné za III. ligu Tipos
ZsFZ-STK-2019/2020-1917Štartovné za III. ligu Tipos
Nenašli sa žiadne rozhodnutia
Nenašli sa žiadne rozhodnutia
Partneri